Carson DeskBrite Stolní lupa s osvětlením (1,75x;4x) LM-50

Akce
Neohodnoceno
Značka: Carson
–61 %
Carson DeskBrite Stolní lupa s osvětlením (1,75x;4x) LM-50
3 799 Kč –61 % 1 499 Kč
Na cestě 2-3 dny
Možnosti doručení

Stolní lupa s LED osvětlením a dvěma čočkami se zvětšením 1,75x a 4x je vhodná pro kosmetické salóny, nehtová studia, dermatologie. Své místo si najde ale i v kanceláři nebo domácnosti.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Stolní lupa s osvětlením má hlavní čočku o průměru 130 mm se zvětšením 1,75x. Přídavná čočka má zvětšení 4x. Zvětšený obraz je ostrý a nezkreslený, uvedené zvětšení je výrobcem garantováno po celé ploše čočky. 

Z horní strany je čočka chráněná proti prachu a nechtěnému poškrábání krytem. Lupa tedy může sloužit jako lampa.

Po obvodu spodní hrany je 10 jasných LED diod, které zajišťují rovnoměrné osvětlení pozorovaného objektu.

Díky velké ploše je tato stolní lupa vhodná pro kosmetické salóny, nehtová studia, opravny. Své místo si najde ale i v kanceláři nebo domácnosti. 

Lupa je napájena síťovým adaptérem (součástí dodávky).

Doplňkové parametry

Kategorie: Lupy
Hmotnost: 0.978 kg
Zvětšení: do 2x, 2x - 5x
Velikost čočky (mm): 101 - 140
Osvětlení: LED
Velikost čočky (mm): 130
Zvětšení lupy: 1,75x / 4x
Příslušenství: Síťový adaptér
Osvětlení: LED
Baterie: ne
Rozměry: 30.00 x 30.00 x 38.00

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

carson logo high res (1)

Historie

Společnost Carson Optical byla založena v roce 1990 Richardem Cameronem, bývalým bankéřem, který zklamán svými ideály z Wall Street, začal dovážet a vyvážet širokou škálu produktů mezi USA a Japonskem. První zkušenost společnosti s optikou přišla v roce 1991, kdy Cameron narazil na unikátní sadu elektronických dalekohledů vyráběných dnes již neexistující společností Copitar Japan. Cameron nazval svou společnost „Copitar USA“ a začal chladně obvolávat nákupčí v národních maloobchodních řetězcích a redaktorům pracujícím pro hlavní mediální vydavatele. Rychle dostal objednávky na zásilkové katalogy, včetně The Sharper Image a Orvis.

Společnost přejmenovaná na Carson Optical začala raketově růst a pronajala si skladovací prostory v Huntingtonu na Long Islandu. S růstem se začal rozšiřovat i sortiment - mimo dalekohledy se firma začala zabývat i mikroskopy a lupami. 

 

Inovace a pokrok

S více než 30 lety zkušeností v optickém průmyslu sestavil Carson tým inženýrů, jejichž jediným účelem bylo zlepšit produkty na základně zkušenosti zákazníků. Produktová řada společnosti se exponenciálně rozrostla a nyní zahrnuje širší škálu produktů a příslušenství, které odrážejí přání zákazníků. Řadu produktů Carson lze nalézt v různých obchodech a průmyslových odvětvích, včetně obchodů se sportovním zbožím, kancelářských potřeb, hypermarketů, lékáren a železářství.

Moderní prototypová laboratoř společnosti Carson pro výzkum a vývoj se v současnosti nachází v Ronkonkomě na Long Islandu a zahrnuje kompletní dílnu s několika CNC stroji, možnostmi 3D tisku pro různé materiály a laboratoří optické metrologie. Toto zařízení poskytuje inženýrskému a návrhářskému týmu všechny zdroje k převedení nových konceptů do jemně vyladěných produktů připravených na trh pro naši rostoucí zákaznickou základnu.

Výsledkem je, že Carson vybudoval patentové portfolio, které zahrnuje více než sto patentů, od lup až po složité optické testovací postupy. To je důkazem obětavosti, nasazení a vynalézavosti společnosti v oboru optiky.

 

Kvalita

Základem společnosti je závazek k dokonalosti. Jakožto číslo jedna mezi americkými výrobci lup a jeden z předních dodavatelů dalekohledů, nabízí Carson prvotřídní kvalitu za dostupné ceny. To dokládají i ocenění v Outside Magazine, Popular Mechanics, Field & Stream a Wired Magazine.

A to vše je ten důvod, proč jsme se rozhodli v roce 2011 navázat s touto společností spolupráci a výrobky Carson dovážet a nabízet je na českém a slovenském trhu.