Carson MagniFlash Asférická lupa s osvětlením (5x) CP-16

Neohodnoceno
Značka: Carson
1 249 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Osvětlená lupa s asférickou čočkou poskytuje jasný a nezkreslený obraz a 5x zvětšení. Lupa má LED osvětlení, součástí balení je ochranné pouzdro.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Profesionální lupa s LED osvětlením, která kombinuje kvalitní optiku, LED osvětlení a baterku v jednom.

Má asférickou čočku s 5x zvětšením o průměru 38 mm. Obraz je jasný, čistý a nezkreslený. K jeho jasnosti přispívá i LED osvětlení. Osvětlení a baterka jsou na 3 AAA baterie (nejsou součástí balení). Toto zvětšení je výrobcem garantováno po celé ploše čočky.

Lupu lze použít také jako profi baterku.

Díky své nízké váze a rozměrům můžete lupu mít neustále po ruce. Je vhodná pro hobby, ruční práce, opravy či modelářství. Své místo má jistě i v průmyslu a autoprůmyslu. 

Lupu můžete nosit na řemínku na zápěstí, součástí balení je i pouzdro, které chrání čočku před poškrábáním a nečistotami. Pouzdro lze připevnit na opasek.

Lupa je vhodná i pro reklamní účely.

Technické parametry:
Materiál čočky: PMMA
Ohnisková vzdálenost: 62,59 mm
Dioptrie: 16D
Životnost LED: cca 50 000 hodin
Životnost baterií: cca 40 hodin (normální používání, alkalické baterie)

Doplňkové parametry

Kategorie: Lupy
Hmotnost: 0.071 kg
Zvětšení: 2x - 5x
Osvětlení: LED
Zvětšení lupy: 5x
Velikost čočky (mm): 38
Příslušenství: Ochranné koženkové pouzdro, řemínek na zápěstí
Osvětlení: LED
Baterie: 3 AAA (nejsou součástí balení)
Rozměry (cm): 12.70 x 2.20 x 5.70

Carson MagniFlash Asférická lupa s osvětlením (5x) CP-16

carson logo high res (1)

Historie

Společnost Carson Optical byla založena v roce 1990 Richardem Cameronem, bývalým bankéřem, který zklamán svými ideály z Wall Street, začal dovážet a vyvážet širokou škálu produktů mezi USA a Japonskem. První zkušenost společnosti s optikou přišla v roce 1991, kdy Cameron narazil na unikátní sadu elektronických dalekohledů vyráběných dnes již neexistující společností Copitar Japan. Cameron nazval svou společnost „Copitar USA“ a začal chladně obvolávat nákupčí v národních maloobchodních řetězcích a redaktorům pracujícím pro hlavní mediální vydavatele. Rychle dostal objednávky na zásilkové katalogy, včetně The Sharper Image a Orvis.

Společnost přejmenovaná na Carson Optical začala raketově růst a pronajala si skladovací prostory v Huntingtonu na Long Islandu. S růstem se začal rozšiřovat i sortiment - mimo dalekohledy se firma začala zabývat i mikroskopy a lupami. 

 

Inovace a pokrok

S více než 30 lety zkušeností v optickém průmyslu sestavil Carson tým inženýrů, jejichž jediným účelem bylo zlepšit produkty na základně zkušenosti zákazníků. Produktová řada společnosti se exponenciálně rozrostla a nyní zahrnuje širší škálu produktů a příslušenství, které odrážejí přání zákazníků. Řadu produktů Carson lze nalézt v různých obchodech a průmyslových odvětvích, včetně obchodů se sportovním zbožím, kancelářských potřeb, hypermarketů, lékáren a železářství.

Moderní prototypová laboratoř společnosti Carson pro výzkum a vývoj se v současnosti nachází v Ronkonkomě na Long Islandu a zahrnuje kompletní dílnu s několika CNC stroji, možnostmi 3D tisku pro různé materiály a laboratoří optické metrologie. Toto zařízení poskytuje inženýrskému a návrhářskému týmu všechny zdroje k převedení nových konceptů do jemně vyladěných produktů připravených na trh pro naši rostoucí zákaznickou základnu.

Výsledkem je, že Carson vybudoval patentové portfolio, které zahrnuje více než sto patentů, od lup až po složité optické testovací postupy. To je důkazem obětavosti, nasazení a vynalézavosti společnosti v oboru optiky.

 

Kvalita

Základem společnosti je závazek k dokonalosti. Jakožto číslo jedna mezi americkými výrobci lup a jeden z předních dodavatelů dalekohledů, nabízí Carson prvotřídní kvalitu za dostupné ceny. To dokládají i ocenění v Outside Magazine, Popular Mechanics, Field & Stream a Wired Magazine.

A to vše je ten důvod, proč jsme se rozhodli v roce 2011 navázat s touto společností spolupráci a výrobky Carson dovážet a nabízet je na českém a slovenském trhu.