Digiphot Lupa na čtení s osvětlením (2,5x) RM-25

Neohodnoceno
Značka: Digiphot
619 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Osvětelná lupa na čtení s akrylátovou čočkou, zvětšení 2,5x, průměr 90 mm. Obraz je jasný, čitelný i v šeru. LED osvětlení, baterie součástí balení.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Lupa na čtení s akrylátovou čočkou, která nabízí 2,5x zvětšení. Obraz je jasný a nezkreslený, k jeho jasnosti přispívá i velmi silné LED podsvětlení. Nemusíte si tedy dělat starosti se špatnými světelnými podmínkami, stačí pomocí tlačítka zapnout LED diody a můžete si v poklidu číst večer v posteli, ve vlaku či jiných špatně osvětlených prostorách, aniž byste rušili okolí.

Ergonomické držadlo lupy zajišťuje maximální pohodlí při používání.

Lupa je velmi lehká, proto ji lze používat i delší časový úsek. Všeobecně lupy bez rámečku (tzn. čočka není upnuta v objímce) jsou lehčí, oko je navíc fixováno přímo na pozorovaný objekt a je méně unaveno. Netěká mezi rámečkem a pozorovaným objektem zájmu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lupy
Hmotnost: 0.096 kg
Zvětšení: 2x - 5x
Osvětlení: LED
Zvětšení lupy: 2,5x
Velikost čočky (mm): 90
Osvětlení: LED
Baterie: 3 knoflíkové (součástí balení)
Rozměry (cm): 8.70 x 5.20 x 1.90

digiphot_logo

Naše mise

Cítíme povinnost nabízet našim zákazníkům nejlepší možnou kvalitu za dostupné ceny. Radíme neutrálně, abychom pro vás dosáhli nejlepšího výsledku. Neustále hledáme inovace, které ještě více usnadňují každodenní život.

 

O nás 
 
Společnost DIGIPHOT eK je středně velká společnost se sídlem ve středu Evropy, která si dala za povinnost přinášet na trh inovativní a vysoce kvalitní produkty za férové ​​ceny. Středem zájmu je zde oblast optiky. Kromě lup pro každodenní použití, koníčky a práci nabízíme také neobvyklé produkty, které jsou zaměřeny na neobvyklé nároky. Například naše levné sportovní monokuláry jsou nenahraditelným doplňkem pro outdoorové sportovní nadšence a milovníky přírody, naše kapesní mikroskopy využijí jak soukromé osoby, tak firmy.
 
V oblasti digitálních lup nabízíme atraktivní výběr vysoce kvalitních přístrojů v různé cenové kategorie. Tímto způsobem zajišťujeme, že digitální lupy jsou dostupné i pro lidi, kteří jsou na tom finančně slabší. 
 
S inovativní řadou 5000 otevíráme nový segment v oblasti školství a vzdělávání - jedná se o obohacení výuky a přednášek formou interaktivního přístupu. Podporu mládeže vnímáme jako společenskou povinnost, což se odráží i v tom, že podporujeme projekty na školách a podobných institucích. Tato filozofie se odráží i v naší práci jako školicí společnosti, kde úzce spolupracujeme s IHK Regensburg.