Digiphot Lupa na krk s osvětlením (2x; 5x) CM-22

Neohodnoceno
Značka: Digiphot
799 Kč
Na cestě 2-3 dny
Možnosti doručení
Osvětlená lupa na krk se stojánkem je vhodná na vyšívání, háčkování nebo psaní a čtení. Velká plocha čočky s 2x a 5x zvětšením umožní pozorovat obsáhlou oblast.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Osvětlená lupa na krk, která vám uvolní obě ruce k práci nebo psaní. Hlavní čočka má 2x zvětšení po celé ploše akrylátové čočky, přídavná 5x zvětšení. Obraz je jasný, není deformován. 

Na spodní části rámu čočky je umístěno LED osvětlení, které vám umožňuje s lupou pracovat i za tmy. 

Lupa má nastavitelný řemínek na krk, tedy si nastavíte lupu přesně do té vzdálenosti od očí, jakou potřebujete. Navíc se vám uvolní obě ruce na jakoukoliv práci - vyšívání, modelování, ruční práce, ale i čtení, zkoumání vzorů, známek.

Výklopným stojánkem lze lupu postavit na stůl.

Průměr čočky: 100mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Lupy
Hmotnost: 0.195 kg
Zvětšení: 2x - 5x
Osvětlení: LED
Zvětšení lupy: 2x / 5x
Velikost čočky (mm): 100
Osvětlení: LED
Baterie: 3 AAA (nejsou součástí balení)
Rozměry (cm): 21.00 x 13.80 x 1.40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

digiphot_logo

Naše mise

Cítíme povinnost nabízet našim zákazníkům nejlepší možnou kvalitu za dostupné ceny. Radíme neutrálně, abychom pro vás dosáhli nejlepšího výsledku. Neustále hledáme inovace, které ještě více usnadňují každodenní život.

 

O nás 
 
Společnost DIGIPHOT eK je středně velká společnost se sídlem ve středu Evropy, která si dala za povinnost přinášet na trh inovativní a vysoce kvalitní produkty za férové ​​ceny. Středem zájmu je zde oblast optiky. Kromě lup pro každodenní použití, koníčky a práci nabízíme také neobvyklé produkty, které jsou zaměřeny na neobvyklé nároky. Například naše levné sportovní monokuláry jsou nenahraditelným doplňkem pro outdoorové sportovní nadšence a milovníky přírody, naše kapesní mikroskopy využijí jak soukromé osoby, tak firmy.
 
V oblasti digitálních lup nabízíme atraktivní výběr vysoce kvalitních přístrojů v různé cenové kategorie. Tímto způsobem zajišťujeme, že digitální lupy jsou dostupné i pro lidi, kteří jsou na tom finančně slabší. 
 
S inovativní řadou 5000 otevíráme nový segment v oblasti školství a vzdělávání - jedná se o obohacení výuky a přednášek formou interaktivního přístupu. Podporu mládeže vnímáme jako společenskou povinnost, což se odráží i v tom, že podporujeme projekty na školách a podobných institucích. Tato filozofie se odráží i v naší práci jako školicí společnosti, kde úzce spolupracujeme s IHK Regensburg.