Digiphot Lupa na krk s osvětlením (4x;8x) LK-40

Neohodnoceno
Značka: Digiphot
429 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Kompaktní lupa na krk, zvětšení hlavní čočky 4x, přídavné 8x. Praktický pomocník při čtení drobných textů, cenovek, letáků. LED osvětlení, baterie součástí.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Kompaktní lehká lupa LK-40 na krk je výborný pomocník při jakékoliv vaší každodenní činnosti.

Bikonvexní čočka má 4x a 8x zvětšení s průměrem 48 mm.

Lupa má LED osvětlení, tedy ji lze používat i ve tmě. To oceníte například při čtení jízdních řádů, cenovek v obchodě nebo jídelního lístku. 

Vzhledem k velice nízké váze můžete lupu nosit celý den na krku (nastavitelný řemínek).

Čočka je chráněna před poškrábáním pouzdrem (součástí balení). Baterie jsou součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lupy
Hmotnost: 0.035 kg
Zvětšení: 2x - 5x, 5,5x - 10x
Osvětlení: LED
Zvětšení lupy: 4x/8x
Velikost čočky (mm): 48
Příslušenství: ochranné pouzdro, řemínek na krk
Osvětlení: LED
Baterie: 2 knoflíkové (součástí balení)
Rozměry (cm): 7.40 x 5.10 x 0.80

digiphot_logo

Naše mise

Cítíme povinnost nabízet našim zákazníkům nejlepší možnou kvalitu za dostupné ceny. Radíme neutrálně, abychom pro vás dosáhli nejlepšího výsledku. Neustále hledáme inovace, které ještě více usnadňují každodenní život.

 

O nás 
 
Společnost DIGIPHOT eK je středně velká společnost se sídlem ve středu Evropy, která si dala za povinnost přinášet na trh inovativní a vysoce kvalitní produkty za férové ​​ceny. Středem zájmu je zde oblast optiky. Kromě lup pro každodenní použití, koníčky a práci nabízíme také neobvyklé produkty, které jsou zaměřeny na neobvyklé nároky. Například naše levné sportovní monokuláry jsou nenahraditelným doplňkem pro outdoorové sportovní nadšence a milovníky přírody, naše kapesní mikroskopy využijí jak soukromé osoby, tak firmy.
 
V oblasti digitálních lup nabízíme atraktivní výběr vysoce kvalitních přístrojů v různé cenové kategorie. Tímto způsobem zajišťujeme, že digitální lupy jsou dostupné i pro lidi, kteří jsou na tom finančně slabší. 
 
S inovativní řadou 5000 otevíráme nový segment v oblasti školství a vzdělávání - jedná se o obohacení výuky a přednášek formou interaktivního přístupu. Podporu mládeže vnímáme jako společenskou povinnost, což se odráží i v tom, že podporujeme projekty na školách a podobných institucích. Tato filozofie se odráží i v naší práci jako školicí společnosti, kde úzce spolupracujeme s IHK Regensburg.