Digiphot Náhlavní lupa (2x;3x) HM-23

Neohodnoceno
Značka: Digiphot
645 Kč
Není skladem
Možnosti doručení
Binokulární náhlavní lupa se zvětšením 2x a 3x se upevňuje pomocí pružné čelenky. Lehká, uvolňuje obě ruce na práci, vhodná pro hobby, kutilství.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Náhlavní binokulární lupa HM-23 má v základu čočku s 2x zvětšením a přídavnou čočkou pro finální 3x zvětšení. Akrylátové čočky poskytují jasný a čistý obraz i ve špatných světelných podmínkách.

Samotná lupa je na čelence upevněna dvěma postranními klouby, takže lupu nemusíte sundavat, když ji nepotřebujete. Jednoduše zvednete kšilt. Na čelo se upíná pomocí nastavitelného pásku.

Lupa je vhodná i pro nosiče brýlí.

Díky této lupě máte obě ruce volné na svou práci, proto je její použití velice široké. Je vhodná jak na čtení, tak na elektroopravy, hobby, modelářství, pájení a mnoho dalších činností. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lupy
Hmotnost: 0.113 kg
Zvětšení: 2x - 5x
Osvětlení: bez osvětlení
Zvětšení lupy: 2x / 3x
Velikost čočky (mm): 85x30
Rozměry (cm): 20.30 x 6.40 x 16.50

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

digiphot_logo

Naše mise

Cítíme povinnost nabízet našim zákazníkům nejlepší možnou kvalitu za dostupné ceny. Radíme neutrálně, abychom pro vás dosáhli nejlepšího výsledku. Neustále hledáme inovace, které ještě více usnadňují každodenní život.

 

O nás 
 
Společnost DIGIPHOT eK je středně velká společnost se sídlem ve středu Evropy, která si dala za povinnost přinášet na trh inovativní a vysoce kvalitní produkty za férové ​​ceny. Středem zájmu je zde oblast optiky. Kromě lup pro každodenní použití, koníčky a práci nabízíme také neobvyklé produkty, které jsou zaměřeny na neobvyklé nároky. Například naše levné sportovní monokuláry jsou nenahraditelným doplňkem pro outdoorové sportovní nadšence a milovníky přírody, naše kapesní mikroskopy využijí jak soukromé osoby, tak firmy.
 
V oblasti digitálních lup nabízíme atraktivní výběr vysoce kvalitních přístrojů v různé cenové kategorie. Tímto způsobem zajišťujeme, že digitální lupy jsou dostupné i pro lidi, kteří jsou na tom finančně slabší. 
 
S inovativní řadou 5000 otevíráme nový segment v oblasti školství a vzdělávání - jedná se o obohacení výuky a přednášek formou interaktivního přístupu. Podporu mládeže vnímáme jako společenskou povinnost, což se odráží i v tom, že podporujeme projekty na školách a podobných institucích. Tato filozofie se odráží i v naší práci jako školicí společnosti, kde úzce spolupracujeme s IHK Regensburg.