Digiphot Onyx dalekohled 8x25 ON-825

Akce
Neohodnoceno
Značka: Digiphot
–21 %
ON 825 I
1 250 Kč –21 % 990 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Kompaktní dalekohled vhodný na sportovní akce, festivaly i pozorování přírody ale i pro děti. Široky, jasný a kontrastní obraz s 8x zvětšením oceníte i při rodinných výletech.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Kompaktní dalekohled Onyx 8x25 mm váží pouhých 190 g a díky svým malým rozměrům je to skvělý parťák na všechny výlety, festivaly, tábory, sportovní akce i na chatu. Přesto je dalekohled osazen kvalitní optikou, čočky jsou opatřeny vícenásobnými vrstvami, které odpuzují nečistotu a zaručují jasný a ostrý obraz. 

Dalekohled má 8x zvětšení při průměru objektivu 25 mm. 

Ostření dalekohledu se zajišťuje centrálním ostřícím šroubem a dioptrickým okulárem (dioptrická korekce). Ostřící vzdálenost je již od 3m. 

Dalekohled Onyx je je osazen šroubovacími gumovými očnicemi pro odstínění nadměrného světla. Pro osoby nosící brýle zasunutí očnic umožní dostat oči blíže k čočkám dalekohledu a tím získat lepší zorné pole.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dalekohledy
Hmotnost: 0.23 kg
Zvětšení dalekohledu: 8x
Průměr objektivu (mm): 25 - 42
Zorné pole (m/1000 m): 100 - 120
Antireflexní vrstvy: MC
Optické sklo: BK-7
Zvětšení: 8x
Průměr objektivu (mm): 25
Optické Sklo: BK-7
Antireflexní Vrstvy: MC
Příslušenství: Pouzdro, popruh na krk, hadřík na čočky

digiphot_logo

Naše mise

Cítíme povinnost nabízet našim zákazníkům nejlepší možnou kvalitu za dostupné ceny. Radíme neutrálně, abychom pro vás dosáhli nejlepšího výsledku. Neustále hledáme inovace, které ještě více usnadňují každodenní život.

 

O nás 
 
Společnost DIGIPHOT eK je středně velká společnost se sídlem ve středu Evropy, která si dala za povinnost přinášet na trh inovativní a vysoce kvalitní produkty za férové ​​ceny. Středem zájmu je zde oblast optiky. Kromě lup pro každodenní použití, koníčky a práci nabízíme také neobvyklé produkty, které jsou zaměřeny na neobvyklé nároky. Například naše levné sportovní monokuláry jsou nenahraditelným doplňkem pro outdoorové sportovní nadšence a milovníky přírody, naše kapesní mikroskopy využijí jak soukromé osoby, tak firmy.
 
V oblasti digitálních lup nabízíme atraktivní výběr vysoce kvalitních přístrojů v různé cenové kategorie. Tímto způsobem zajišťujeme, že digitální lupy jsou dostupné i pro lidi, kteří jsou na tom finančně slabší. 
 
S inovativní řadou 5000 otevíráme nový segment v oblasti školství a vzdělávání - jedná se o obohacení výuky a přednášek formou interaktivního přístupu. Podporu mládeže vnímáme jako společenskou povinnost, což se odráží i v tom, že podporujeme projekty na školách a podobných institucích. Tato filozofie se odráží i v naší práci jako školicí společnosti, kde úzce spolupracujeme s IHK Regensburg.