Digiphot Svítící LED deska na obkreslování LLP-4

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Digiphot
799 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Svítící LED deska pro obkreslování obrázků je skvělá pomůcka nejen pro děti a studenty, ale také pro nadšené a začínající kreslíře. S LED deskou LLP-4 si užijete velkou zábavu.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Že neumíte kreslit? Také jste vždy obkreslovali obrázky přes okno? Tak tomu je konec, máme pro Vás řešení. Pořiďte si svítící LED desku a bude z Vás mistr.

Svítící deska díky LED světlu prosvítí papír, takže velmi jednoduše můžete obkreslit Vaši předlohu. Individuálně si můžete nastavit intenzitu světla, která vám vyhovuje. Svítící desku tak ocení nejen děti, ale také designéři nebo senioři, kterým se špatně luští křížovky. Stačí desku zapnout tlačítkem ON, položit na ni předlohu a papír a můžete kreslit. Nebo ji položte pod křížovku a můžete luštit.

Deska je vhodná pro papíry velikosti A4 a je vyrobena z velmi tenkého akrylu a je velmi odolná vůči poškrábání. Je vyrobena v elegantním designu s černým panelem.

Součástí balení je mikro USB kabel pro napájení.

Doplňkové parametry

Kategorie: LED osvětlení
Osvětlení: LED
Rozměry (cm): 33.5 x 23.3

Digiphot Svítící LED deska na obkreslování LLP-4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

digiphot_logo

Naše mise

Cítíme povinnost nabízet našim zákazníkům nejlepší možnou kvalitu za dostupné ceny. Radíme neutrálně, abychom pro vás dosáhli nejlepšího výsledku. Neustále hledáme inovace, které ještě více usnadňují každodenní život.

 

O nás 
 
Společnost DIGIPHOT eK je středně velká společnost se sídlem ve středu Evropy, která si dala za povinnost přinášet na trh inovativní a vysoce kvalitní produkty za férové ​​ceny. Středem zájmu je zde oblast optiky. Kromě lup pro každodenní použití, koníčky a práci nabízíme také neobvyklé produkty, které jsou zaměřeny na neobvyklé nároky. Například naše levné sportovní monokuláry jsou nenahraditelným doplňkem pro outdoorové sportovní nadšence a milovníky přírody, naše kapesní mikroskopy využijí jak soukromé osoby, tak firmy.
 
V oblasti digitálních lup nabízíme atraktivní výběr vysoce kvalitních přístrojů v různé cenové kategorie. Tímto způsobem zajišťujeme, že digitální lupy jsou dostupné i pro lidi, kteří jsou na tom finančně slabší. 
 
S inovativní řadou 5000 otevíráme nový segment v oblasti školství a vzdělávání - jedná se o obohacení výuky a přednášek formou interaktivního přístupu. Podporu mládeže vnímáme jako společenskou povinnost, což se odráží i v tom, že podporujeme projekty na školách a podobných institucích. Tato filozofie se odráží i v naší práci jako školicí společnosti, kde úzce spolupracujeme s IHK Regensburg.