Digiphot Dětský dalekohled 4x30 CB-430

Neohodnoceno
Značka: Digiphot
659 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Dalekohled pro děti je osazen profesionální optikou. S přiblížením 4x umožní pozorování i těm nejmenším badatelům. K dalekohledu je řemínek na krk a pouzdro.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Binokulární dalekohled pro děti CB-430 potěší každého malého dobrodruha. Velmi snadno se používá, je odolný a spolehlivý. Zároveň je lehký, aby ho mohlo vaše dítko nosit na krku nebo v ochranném pouzdru na opasku celý den.

Dalekohled nabízí 4x zvětšení, což je pro dětské oko naprosto dostačující a ideální. Vyšší přiblížení způsobuje, že děti nejsou schopny udržet dalekohled v ruce v klidu (čím vyšší přiblížení, tím je větší riziko rozmazaného obrazu kvůli třasu rukou) a nejsou v dalekohledu najít svůj bod zájmu.

I přesto, že se jedná o dětský dalekohled, je osazen kvalitní optikou s několikanásobnými ochranných vrstvami včetně antireflexu a UV. Optika je osazena BAK-4 hranolem.

Dětský dalekohled CB-430 je ideální doplněk při každé procházce. Součástí balení je řemínek na krk a ochranné pouzdro.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dalekohledy
Hmotnost: 0.134 kg
Zvětšení dalekohledu: do 7x
Antireflexní vrstvy: MC
Zvětšení: 4x
Průměr objektivu (mm): 30
Antireflexní Vrstvy: MC
Příslušenství: Měkké pouzdro, řemínek na zápěstí
Rozměry: 10.00 x 6.00 x 4.00
EAN: 4250138252000

digiphot_logo

Naše mise

Cítíme povinnost nabízet našim zákazníkům nejlepší možnou kvalitu za dostupné ceny. Radíme neutrálně, abychom pro vás dosáhli nejlepšího výsledku. Neustále hledáme inovace, které ještě více usnadňují každodenní život.

 

O nás 
 
Společnost DIGIPHOT eK je středně velká společnost se sídlem ve středu Evropy, která si dala za povinnost přinášet na trh inovativní a vysoce kvalitní produkty za férové ​​ceny. Středem zájmu je zde oblast optiky. Kromě lup pro každodenní použití, koníčky a práci nabízíme také neobvyklé produkty, které jsou zaměřeny na neobvyklé nároky. Například naše levné sportovní monokuláry jsou nenahraditelným doplňkem pro outdoorové sportovní nadšence a milovníky přírody, naše kapesní mikroskopy využijí jak soukromé osoby, tak firmy.
 
V oblasti digitálních lup nabízíme atraktivní výběr vysoce kvalitních přístrojů v různé cenové kategorie. Tímto způsobem zajišťujeme, že digitální lupy jsou dostupné i pro lidi, kteří jsou na tom finančně slabší. 
 
S inovativní řadou 5000 otevíráme nový segment v oblasti školství a vzdělávání - jedná se o obohacení výuky a přednášek formou interaktivního přístupu. Podporu mládeže vnímáme jako společenskou povinnost, což se odráží i v tom, že podporujeme projekty na školách a podobných institucích. Tato filozofie se odráží i v naší práci jako školicí společnosti, kde úzce spolupracujeme s IHK Regensburg.