Carson DeskBrite Stolní lupa s COB LED osvětlením (2x; 5x) LM-30

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Carson
2 100 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Stolní lupa LM-30 s COB LED osvětlením má čočku s 2x zvětšením se segmentem 4x zvětšení. Napájení ze sítě nebo baterií.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

COB LED osvětlená stolní lupa LM-30 má čočku s 2x zvětšením se segmentem 4x zvětšení. 

Stolní lupa je vhodná jak v domácnosti, kanceláři tak v průmyslu. Ocení ji modeláři, opraváři a kutilové pro veškeré opravy a jemné práce.

Osvětlení je zajištěno 4 jasnými COB LED světly s difuzním krytem, které rovnoměrně rozděluje světlo. COB LED jsou jasnější než klasické LED diody, jejich spotřeba energie je nižší avšak intenzita světla vyšší.

Asférická čočka o průměru 11 cm nabízí velkou plochu pro čtení či jakéhokoliv koníčka. Lupy s asférickou čočkou nabízí uživateli jasnější obraz a zároveň snižují zkreslení.

Stolní lupa LM-30 má ohýbací  husí krk, který umožňuje nastavit lupu přesně nad objekt pozorování.

Osvětlená lupa je napájena AC síťovým adaptérem (USB-C) nebo 3 AA bateriemi (nejsou součástí balení). Uvedené zvětšení je garantováno výrobcem po celé ploše čočky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lupy
Hmotnost: 0.88 kg
Zvětšení: do 2x, 2x - 5x
Velikost čočky (mm): 101 - 140
Osvětlení: LED
Velikost čočky (mm): 109
Zvětšení lupy: 2x/5x
Příslušenství: AC adaptér
Osvětlení: COB LED
Baterie: 3 AA (nejsou součástí dodávky)
Rozměry: 15.24 x 16.51 x 23.62

Carson DeskBrite Stolní lupa s COB LED osvětlením (2x; 5x) LM-30

carson logo high res (1)

Historie

Společnost Carson Optical byla založena v roce 1990 Richardem Cameronem, bývalým bankéřem, který zklamán svými ideály z Wall Street, začal dovážet a vyvážet širokou škálu produktů mezi USA a Japonskem. První zkušenost společnosti s optikou přišla v roce 1991, kdy Cameron narazil na unikátní sadu elektronických dalekohledů vyráběných dnes již neexistující společností Copitar Japan. Cameron nazval svou společnost „Copitar USA“ a začal chladně obvolávat nákupčí v národních maloobchodních řetězcích a redaktorům pracujícím pro hlavní mediální vydavatele. Rychle dostal objednávky na zásilkové katalogy, včetně The Sharper Image a Orvis.

Společnost přejmenovaná na Carson Optical začala raketově růst a pronajala si skladovací prostory v Huntingtonu na Long Islandu. S růstem se začal rozšiřovat i sortiment - mimo dalekohledy se firma začala zabývat i mikroskopy a lupami. 

 

Inovace a pokrok

S více než 30 lety zkušeností v optickém průmyslu sestavil Carson tým inženýrů, jejichž jediným účelem bylo zlepšit produkty na základně zkušenosti zákazníků. Produktová řada společnosti se exponenciálně rozrostla a nyní zahrnuje širší škálu produktů a příslušenství, které odrážejí přání zákazníků. Řadu produktů Carson lze nalézt v různých obchodech a průmyslových odvětvích, včetně obchodů se sportovním zbožím, kancelářských potřeb, hypermarketů, lékáren a železářství.

Moderní prototypová laboratoř společnosti Carson pro výzkum a vývoj se v současnosti nachází v Ronkonkomě na Long Islandu a zahrnuje kompletní dílnu s několika CNC stroji, možnostmi 3D tisku pro různé materiály a laboratoří optické metrologie. Toto zařízení poskytuje inženýrskému a návrhářskému týmu všechny zdroje k převedení nových konceptů do jemně vyladěných produktů připravených na trh pro naši rostoucí zákaznickou základnu.

Výsledkem je, že Carson vybudoval patentové portfolio, které zahrnuje více než sto patentů, od lup až po složité optické testovací postupy. To je důkazem obětavosti, nasazení a vynalézavosti společnosti v oboru optiky.

 

Kvalita

Základem společnosti je závazek k dokonalosti. Jakožto číslo jedna mezi americkými výrobci lup a jeden z předních dodavatelů dalekohledů, nabízí Carson prvotřídní kvalitu za dostupné ceny. To dokládají i ocenění v Outside Magazine, Popular Mechanics, Field & Stream a Wired Magazine.

A to vše je ten důvod, proč jsme se rozhodli v roce 2011 navázat s touto společností spolupráci a výrobky Carson dovážet a nabízet je na českém a slovenském trhu.