Carson HookUpz adaptér pro smartphone IS-200

Neohodnoceno
Značka: Carson
2 949 Kč
Na cestě 5-7 dní
Možnosti doručení
Držák na mobilní telefon, který jej lehce propojí s vybraným optickým zařízením, ať se jedná o dalekohled, monokulár, puškohled, mikroskop, noční vidění.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Univerzální držák HookUpz 2.0 propojí jakýkoliv smartphone s optickým zařízením – ať se jedná o dalekohled, monokulár, puškohled, teleskop, mikroskop, dalekohled na noční vidění, boroskop nebo štěrbinovou lampu. Zkrátka všechnu optiku do vnějšího průměru okuláru 25-58 mm.

Předmět pozorování můžete sledovat pohodlně na displeji telefonu, objekty přímo natáčet, fotit nebo si je přibližovat/oddalovat do požadované vzdálenosti.

Adaptér HookUpz 2.0 je navržen tak, aby byl kompatibilní se všemi typu smartphonů na trhu, včetně telefonů větších rozměrů či phabletů. Do adaptéru lze uchytit i telefon, který je v ochranném pouzdře. Svorky a optický zámek zajišťují v čelistech pevné uchycení jak telefonu, tak optického přístroje.

Adaptér je lehký, kompaktní, s vzhledově příjemným designem. Používá se v medicíně, biologii, průmyslu, ale i jako zábavný doplněk.

Použití je velice jednoduché – do adaptéru nacvaknete svůj smartphone a připojíte na optické zařízení. Telefon vložíte mezi pogumované čelisti tak, aby byl hledáček v optimální pozici a byl tak zajištěn čistý průzor. Poté zafixujete. Pomocí pákového systému roztáhnete pogumované čelisti na druhé straně a nacvaknete na okulár optického zařízení. Vše je během pár vteřin připraveno k použití.

Telefon lze v adaptéru i nabíjet, tedy pozorovat a bádat můžete nepřetržitě bez ohledu na stav baterie.

Adaptér je balen v pevném skořepinovém pouzdře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dalekohledy
Hmotnost: 0.137 kg
Rozměry (cm): 10.90 x 5.80 x 11.40

Carson HookUpz adaptér pro smartphone IS-200

Kompatibilita Carson HookUpz adaptéru IS-20

carson logo high res (1)

Historie

Společnost Carson Optical byla založena v roce 1990 Richardem Cameronem, bývalým bankéřem, který zklamán svými ideály z Wall Street, začal dovážet a vyvážet širokou škálu produktů mezi USA a Japonskem. První zkušenost společnosti s optikou přišla v roce 1991, kdy Cameron narazil na unikátní sadu elektronických dalekohledů vyráběných dnes již neexistující společností Copitar Japan. Cameron nazval svou společnost „Copitar USA“ a začal chladně obvolávat nákupčí v národních maloobchodních řetězcích a redaktorům pracujícím pro hlavní mediální vydavatele. Rychle dostal objednávky na zásilkové katalogy, včetně The Sharper Image a Orvis.

Společnost přejmenovaná na Carson Optical začala raketově růst a pronajala si skladovací prostory v Huntingtonu na Long Islandu. S růstem se začal rozšiřovat i sortiment - mimo dalekohledy se firma začala zabývat i mikroskopy a lupami. 

 

Inovace a pokrok

S více než 30 lety zkušeností v optickém průmyslu sestavil Carson tým inženýrů, jejichž jediným účelem bylo zlepšit produkty na základně zkušenosti zákazníků. Produktová řada společnosti se exponenciálně rozrostla a nyní zahrnuje širší škálu produktů a příslušenství, které odrážejí přání zákazníků. Řadu produktů Carson lze nalézt v různých obchodech a průmyslových odvětvích, včetně obchodů se sportovním zbožím, kancelářských potřeb, hypermarketů, lékáren a železářství.

Moderní prototypová laboratoř společnosti Carson pro výzkum a vývoj se v současnosti nachází v Ronkonkomě na Long Islandu a zahrnuje kompletní dílnu s několika CNC stroji, možnostmi 3D tisku pro různé materiály a laboratoří optické metrologie. Toto zařízení poskytuje inženýrskému a návrhářskému týmu všechny zdroje k převedení nových konceptů do jemně vyladěných produktů připravených na trh pro naši rostoucí zákaznickou základnu.

Výsledkem je, že Carson vybudoval patentové portfolio, které zahrnuje více než sto patentů, od lup až po složité optické testovací postupy. To je důkazem obětavosti, nasazení a vynalézavosti společnosti v oboru optiky.

 

Kvalita

Základem společnosti je závazek k dokonalosti. Jakožto číslo jedna mezi americkými výrobci lup a jeden z předních dodavatelů dalekohledů, nabízí Carson prvotřídní kvalitu za dostupné ceny. To dokládají i ocenění v Outside Magazine, Popular Mechanics, Field & Stream a Wired Magazine.

A to vše je ten důvod, proč jsme se rozhodli v roce 2011 navázat s touto společností spolupráci a výrobky Carson dovážet a nabízet je na českém a slovenském trhu.