Carson MagniFlex Pro Stolní lupa s osvětlením (2x/4x) CP-90

Neohodnoceno
Značka: Carson
4 999 Kč
Na cestě 5-7 dní
Možnosti doručení

Profesionální lupa s osvětlením 16 LED pro kosmetiku, dermatologii nebo elektroopravy. Ramenná lupa je osazena kvalitní čočkou o průměru 130 mm a se zvětšením 2x/4x.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Profesionální stolní lupa s lampou je vhodná pro kosmetické salony, dermatologii, elektroopravny nebo kanceláře. Velký průměr čočky (101 mm) s 2x zvětšením pokrývá široký záběr pozorování. Detailnější obraz nabídne přídavná čočka o síle 4x zvětšení.  Obraz je jasný, čistý a bez zkreslení. 

Po obvodu čočky je rovnoměrně rozmístěno 16 LED diod, které vytváří vynikající podmínky pro práci. LED osvětlení lupy je stabilní, bez blikání s vysokou životností a nízkou spotřebou elektrické energie.

Rameno lupy tvoří husí krk, který lze nastavit do libovolné polohy a úhlu. Rameno je dlouhé 47 cm.

K základně je lupa přichycena silným magnetem, případně se dá přidělat k desce stolu svorkou. Magnetem můžete lupu připnout i k železným stojům ve vaší dílně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lupy
Hmotnost: 0.002 kg
Velikost čočky (mm): 101
Zvětšení lupy: 2x / 4x
Příslušenství: Síťový adaptér
Osvětlení: LED
Baterie: 4 AA (nejsou součástí balení)
Rozměry: 48.00 x 36.10 x 13.50

Carson MagniFlex Pro Stolní lupa s osvětlením (2x/4x) CP-90

carson logo high res (1)

Historie

Společnost Carson Optical byla založena v roce 1990 Richardem Cameronem, bývalým bankéřem, který zklamán svými ideály z Wall Street, začal dovážet a vyvážet širokou škálu produktů mezi USA a Japonskem. První zkušenost společnosti s optikou přišla v roce 1991, kdy Cameron narazil na unikátní sadu elektronických dalekohledů vyráběných dnes již neexistující společností Copitar Japan. Cameron nazval svou společnost „Copitar USA“ a začal chladně obvolávat nákupčí v národních maloobchodních řetězcích a redaktorům pracujícím pro hlavní mediální vydavatele. Rychle dostal objednávky na zásilkové katalogy, včetně The Sharper Image a Orvis.

Společnost přejmenovaná na Carson Optical začala raketově růst a pronajala si skladovací prostory v Huntingtonu na Long Islandu. S růstem se začal rozšiřovat i sortiment - mimo dalekohledy se firma začala zabývat i mikroskopy a lupami. 

 

Inovace a pokrok

S více než 30 lety zkušeností v optickém průmyslu sestavil Carson tým inženýrů, jejichž jediným účelem bylo zlepšit produkty na základně zkušenosti zákazníků. Produktová řada společnosti se exponenciálně rozrostla a nyní zahrnuje širší škálu produktů a příslušenství, které odrážejí přání zákazníků. Řadu produktů Carson lze nalézt v různých obchodech a průmyslových odvětvích, včetně obchodů se sportovním zbožím, kancelářských potřeb, hypermarketů, lékáren a železářství.

Moderní prototypová laboratoř společnosti Carson pro výzkum a vývoj se v současnosti nachází v Ronkonkomě na Long Islandu a zahrnuje kompletní dílnu s několika CNC stroji, možnostmi 3D tisku pro různé materiály a laboratoří optické metrologie. Toto zařízení poskytuje inženýrskému a návrhářskému týmu všechny zdroje k převedení nových konceptů do jemně vyladěných produktů připravených na trh pro naši rostoucí zákaznickou základnu.

Výsledkem je, že Carson vybudoval patentové portfolio, které zahrnuje více než sto patentů, od lup až po složité optické testovací postupy. To je důkazem obětavosti, nasazení a vynalézavosti společnosti v oboru optiky.

 

Kvalita

Základem společnosti je závazek k dokonalosti. Jakožto číslo jedna mezi americkými výrobci lup a jeden z předních dodavatelů dalekohledů, nabízí Carson prvotřídní kvalitu za dostupné ceny. To dokládají i ocenění v Outside Magazine, Popular Mechanics, Field & Stream a Wired Magazine.

A to vše je ten důvod, proč jsme se rozhodli v roce 2011 navázat s touto společností spolupráci a výrobky Carson dovážet a nabízet je na českém a slovenském trhu.