Digiphot Elektronický USB okulár 5 mpix H-5000 U

Neohodnoceno
Značka: Digiphot
4 999 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Elektronický USB okulár 5 Mpix s plnobarevným CMOS čipem, živým náhledem 2592 x 1944 px, režimu snímání 10 snímků/s. Vhodný na běžné mikroskopy s C-montáží.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Vysoce výkonný elektronický okulár H-5000 U s 5 Mpix plnobarevným CMOS čipem nejnovější generace s živým náhledem 2592 x 1944 px. Režim snímání je 10 snímků/s (přes USB). Úzká konstrukce s barevným filtrem zabraňují vstupu prachu a nečistot na CMOS snímač.

Elektronický okulár H-5000 U je vhodný na všechny typy běžných mikroskopů - upíná se standardní C-montáží, součástí příslušenství jsou adaptéry 23,2 mm, 30 mm a 30,5 mm. Jeho hlavními rysy jsou rychlá instalace, všestranné použití a jednoduchá obsluha.

Přenos dat je řešen USB kabelem. Tak uděláte z běžného mikroskopu profesionální digitální mikroskop. Pomocí USB jej připojíte k tabletu, monitoru nebo projektoru a výzkumnou práci tak může v reálném čase sledovat celý pracovní tým. V případě škol se jedná o interaktivní výuku, do které je naráz zapojena celá třída.

Přenos obrazu probíhá v reálném čase.

Hlava senzoru je vhodná pro stereo mikroskopy, biologické a laboratorní mikroskopy.
 

Nabíjení je řešeno USB kabelem (součástí balení).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mikroskopy
Hmotnost: 0.128 kg
Příslušenství: instalační DVD, USB kabel
Rozměry (cm): 5.50 x 5.50 x 3.80

digiphot_logo

Naše mise

Cítíme povinnost nabízet našim zákazníkům nejlepší možnou kvalitu za dostupné ceny. Radíme neutrálně, abychom pro vás dosáhli nejlepšího výsledku. Neustále hledáme inovace, které ještě více usnadňují každodenní život.

 

O nás 
 
Společnost DIGIPHOT eK je středně velká společnost se sídlem ve středu Evropy, která si dala za povinnost přinášet na trh inovativní a vysoce kvalitní produkty za férové ​​ceny. Středem zájmu je zde oblast optiky. Kromě lup pro každodenní použití, koníčky a práci nabízíme také neobvyklé produkty, které jsou zaměřeny na neobvyklé nároky. Například naše levné sportovní monokuláry jsou nenahraditelným doplňkem pro outdoorové sportovní nadšence a milovníky přírody, naše kapesní mikroskopy využijí jak soukromé osoby, tak firmy.
 
V oblasti digitálních lup nabízíme atraktivní výběr vysoce kvalitních přístrojů v různé cenové kategorie. Tímto způsobem zajišťujeme, že digitální lupy jsou dostupné i pro lidi, kteří jsou na tom finančně slabší. 
 
S inovativní řadou 5000 otevíráme nový segment v oblasti školství a vzdělávání - jedná se o obohacení výuky a přednášek formou interaktivního přístupu. Podporu mládeže vnímáme jako společenskou povinnost, což se odráží i v tom, že podporujeme projekty na školách a podobných institucích. Tato filozofie se odráží i v naší práci jako školicí společnosti, kde úzce spolupracujeme s IHK Regensburg.