Carson Dětský mikroskop (20-40x) s LED světlem MM-24

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Carson
489 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Přenosný mikroskop s 20 - 40x zvětšením. Díky použité kvalitní optice a technologiím můžeme tento mikroskop označit za profesionální optický mikroskop. Zkuste a objevte spletité detaily struktury věcí kolem nás - Vaše děti budou nadšené z toho, co uvidí!

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

 

Přenosný mikroskop s 20 - 40x zvětšením, s kterým můžete pozorovat mikrosvět kolem vás. Díky použité kvalitní optice a technologiím můžeme mikroskop označit za profesionální optický přístroj. Zkuste a objevte spletité detaily struktury věcí kolem nás - Vaše děti budou nadšené z toho, co uvidí! 

Pozorovaný objekt lze přisvítit integrovaným LED světlem, které vám zaručí jasný a čistý obraz. 

Mikroskop je určen pro děti, proto je jeho použití velice jednoduché. Mikroskop umístíte nad předmět pozorování, jedním kolečkem přiblížíte na požadované zvětšení a druhým kolečkem doostříte. Pozorovat můžete vzorky na 2 krycích sklíčkách (součástí balení)  v pohodlí domova nebo sundáte spodní základnu a můžete pozorovat přímo v přírodě (kameny, listy, kůra stromů).

Komplet sestává z mikroskopu, 2 krycích sklíček a podstavce.

Tento mikroskop je výborným edukativním nástrojem do MŠ, vzdělávacích kroužků nebo do ZŠ.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mikroskopy
Hmotnost: 0.057 kg
Osvětlení: LED
Zvětšení mikroskopu: do 60x
Integrovaná kamera: ne
Integrovaná kamera: ne
Rozsah zvětšení: 20-40x
Osvětlení: LED
Zdroj energie: baterie 3 knoflíkové (součástí balení)
Příslušenství: 2 krycí sklíčka, podstavec
Rozměry (cm): 10.x 3 x 5.5

Carson Dětský mikroskop (20-40x) s LED světlem MM-24

carson logo high res (1)

Historie

Společnost Carson Optical byla založena v roce 1990 Richardem Cameronem, bývalým bankéřem, který zklamán svými ideály z Wall Street, začal dovážet a vyvážet širokou škálu produktů mezi USA a Japonskem. První zkušenost společnosti s optikou přišla v roce 1991, kdy Cameron narazil na unikátní sadu elektronických dalekohledů vyráběných dnes již neexistující společností Copitar Japan. Cameron nazval svou společnost „Copitar USA“ a začal chladně obvolávat nákupčí v národních maloobchodních řetězcích a redaktorům pracujícím pro hlavní mediální vydavatele. Rychle dostal objednávky na zásilkové katalogy, včetně The Sharper Image a Orvis.

Společnost přejmenovaná na Carson Optical začala raketově růst a pronajala si skladovací prostory v Huntingtonu na Long Islandu. S růstem se začal rozšiřovat i sortiment - mimo dalekohledy se firma začala zabývat i mikroskopy a lupami. 

 

Inovace a pokrok

S více než 30 lety zkušeností v optickém průmyslu sestavil Carson tým inženýrů, jejichž jediným účelem bylo zlepšit produkty na základně zkušenosti zákazníků. Produktová řada společnosti se exponenciálně rozrostla a nyní zahrnuje širší škálu produktů a příslušenství, které odrážejí přání zákazníků. Řadu produktů Carson lze nalézt v různých obchodech a průmyslových odvětvích, včetně obchodů se sportovním zbožím, kancelářských potřeb, hypermarketů, lékáren a železářství.

Moderní prototypová laboratoř společnosti Carson pro výzkum a vývoj se v současnosti nachází v Ronkonkomě na Long Islandu a zahrnuje kompletní dílnu s několika CNC stroji, možnostmi 3D tisku pro různé materiály a laboratoří optické metrologie. Toto zařízení poskytuje inženýrskému a návrhářskému týmu všechny zdroje k převedení nových konceptů do jemně vyladěných produktů připravených na trh pro naši rostoucí zákaznickou základnu.

Výsledkem je, že Carson vybudoval patentové portfolio, které zahrnuje více než sto patentů, od lup až po složité optické testovací postupy. To je důkazem obětavosti, nasazení a vynalézavosti společnosti v oboru optiky.

 

Kvalita

Základem společnosti je závazek k dokonalosti. Jakožto číslo jedna mezi americkými výrobci lup a jeden z předních dodavatelů dalekohledů, nabízí Carson prvotřídní kvalitu za dostupné ceny. To dokládají i ocenění v Outside Magazine, Popular Mechanics, Field & Stream a Wired Magazine.

A to vše je ten důvod, proč jsme se rozhodli v roce 2011 navázat s touto společností spolupráci a výrobky Carson dovážet a nabízet je na českém a slovenském trhu.