Carson X-Scope Dětský mikroskop a dalekohled CP-11

Neohodnoceno
Značka: Carson
899 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Mikroskop, dalekohled, lupa, kompas, hodinky, píšťalka - to vše v jednom vám nabízí tato kvalitní optická hračka pro děti. Edukativní a přitom zábavná.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Carson CP-11 X-Scope je víceúčelový set pro malé dobrodruhy, který jednoduše strčí do kapsy a mohou vzít na každý výlet.

Přístroj v sobě ukrývá 7 funkčních nástrojů, které zabaví vaše dítě na dlouhé hodiny a to jak v přírodě, tak doma.

1/ 30x mikroskop s LED osvětlením se zaměřovacím šroubem, díky kterému uvidí vaše dítě ty nejmenší detaily

2/ 8x dalekohled (monokulár) pomocí vysunutí okuláru

3/ 9x lupa perfektní pro sledování detailů na květinách, listech, hmyzu

4/ LED baterka

5/ signální píšťalka pro případ ztracení anebo nebezpečí

6/ směrový kompas užitečný na každém výletě

7/ digitální hodiny, aby mohl být každý objevitel včas doma

X-Scope je lehký, odolný a kompaktní nástroj pro každého! Vítěz časopisu Creative Child Magazine 2007 jako nejlepší hračka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
Hmotnost: 0.054 kg
Zvětšení: 5,5x - 10x
Osvětlení: LED
Zvětšení dalekohledu: 8x
Zvětšení mikroskopu: do 60x
Zvětšení lupy: 9x
Integrovaná kamera: ne
Rozsah zvětšení: 30x
Osvětlení: LED
Zvětšení: 8x
Zdroj energie: baterie 2 AAA (nejsou součástí balení)
Rozměry (cm): 4.10 x 12.00 x 4.40

Carson X-Scope Dětský mikroskop a dalekohled CP-11

carson logo high res (1)

Historie

Společnost Carson Optical byla založena v roce 1990 Richardem Cameronem, bývalým bankéřem, který zklamán svými ideály z Wall Street, začal dovážet a vyvážet širokou škálu produktů mezi USA a Japonskem. První zkušenost společnosti s optikou přišla v roce 1991, kdy Cameron narazil na unikátní sadu elektronických dalekohledů vyráběných dnes již neexistující společností Copitar Japan. Cameron nazval svou společnost „Copitar USA“ a začal chladně obvolávat nákupčí v národních maloobchodních řetězcích a redaktorům pracujícím pro hlavní mediální vydavatele. Rychle dostal objednávky na zásilkové katalogy, včetně The Sharper Image a Orvis.

Společnost přejmenovaná na Carson Optical začala raketově růst a pronajala si skladovací prostory v Huntingtonu na Long Islandu. S růstem se začal rozšiřovat i sortiment - mimo dalekohledy se firma začala zabývat i mikroskopy a lupami. 

 

Inovace a pokrok

S více než 30 lety zkušeností v optickém průmyslu sestavil Carson tým inženýrů, jejichž jediným účelem bylo zlepšit produkty na základně zkušenosti zákazníků. Produktová řada společnosti se exponenciálně rozrostla a nyní zahrnuje širší škálu produktů a příslušenství, které odrážejí přání zákazníků. Řadu produktů Carson lze nalézt v různých obchodech a průmyslových odvětvích, včetně obchodů se sportovním zbožím, kancelářských potřeb, hypermarketů, lékáren a železářství.

Moderní prototypová laboratoř společnosti Carson pro výzkum a vývoj se v současnosti nachází v Ronkonkomě na Long Islandu a zahrnuje kompletní dílnu s několika CNC stroji, možnostmi 3D tisku pro různé materiály a laboratoří optické metrologie. Toto zařízení poskytuje inženýrskému a návrhářskému týmu všechny zdroje k převedení nových konceptů do jemně vyladěných produktů připravených na trh pro naši rostoucí zákaznickou základnu.

Výsledkem je, že Carson vybudoval patentové portfolio, které zahrnuje více než sto patentů, od lup až po složité optické testovací postupy. To je důkazem obětavosti, nasazení a vynalézavosti společnosti v oboru optiky.

 

Kvalita

Základem společnosti je závazek k dokonalosti. Jakožto číslo jedna mezi americkými výrobci lup a jeden z předních dodavatelů dalekohledů, nabízí Carson prvotřídní kvalitu za dostupné ceny. To dokládají i ocenění v Outside Magazine, Popular Mechanics, Field & Stream a Wired Magazine.

A to vše je ten důvod, proč jsme se rozhodli v roce 2011 navázat s touto společností spolupráci a výrobky Carson dovážet a nabízet je na českém a slovenském trhu.