Carson MeasureLoupe Příložní lupa s LED a UV osvětlením (11,5x) CP-45

Neohodnoceno
Značka: Carson
1 899 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Profesionální příložní lupa s 11,5x zvětšením, LED a UV osvětlením a měřící stupnicí je určená na kontrolu kvality šroubů, závitů, spojů ale i na známky, mince nebo negativy fotografií.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Profesionální měřící lupa má 11,5x zvětšení a LED a UV osvětlení. Lupa CP-45 je určená pro měření kvality, na její spodní straně je měřící síť. Stupnice je v horizontálním i vertikálním směru udávána jak v palcích, tak v mm. Celková délka stupnice je 20 mm, 1 dílek = 0,5mm / 1/16 inch.

Lupa má jasný a čistý obraz, je vhodná na prohlížení soutisků, negativů fotografií, mincí, známek, vzorků. Pomáhá při počítání nití látky nebo prohlížení šicích stehů. Je výborným pomocník pro kontrolu kvality stoupání šroubů nebo závitů. UV světlo je vhodné na kontrolu bankovek.

Součástí je tvrdé ochranné pouzdro. 

 Zdrojem energie jsou 3 AAA baterie (nejsou součástí dodávky).

Doplňkové parametry

Kategorie: Lupy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.88 kg
Zvětšení: nad 10x
Osvětlení: LED a UV
Zvětšení lupy: 11,5x
Osvětlení: LED + UV
Baterie: 3 AAA (nejsou součástí balení)
Příslušenství: tvrdé pouzdro
Rozměry (cm): 13.97 x 5.84 x 5.08

Carson MeasureLoupe Příložní lupa s LED a UV osvětlením (11,5x) CP-45

carson logo high res (1)

Historie

Společnost Carson Optical byla založena v roce 1990 Richardem Cameronem, bývalým bankéřem, který zklamán svými ideály z Wall Street, začal dovážet a vyvážet širokou škálu produktů mezi USA a Japonskem. První zkušenost společnosti s optikou přišla v roce 1991, kdy Cameron narazil na unikátní sadu elektronických dalekohledů vyráběných dnes již neexistující společností Copitar Japan. Cameron nazval svou společnost „Copitar USA“ a začal chladně obvolávat nákupčí v národních maloobchodních řetězcích a redaktorům pracujícím pro hlavní mediální vydavatele. Rychle dostal objednávky na zásilkové katalogy, včetně The Sharper Image a Orvis.

Společnost přejmenovaná na Carson Optical začala raketově růst a pronajala si skladovací prostory v Huntingtonu na Long Islandu. S růstem se začal rozšiřovat i sortiment - mimo dalekohledy se firma začala zabývat i mikroskopy a lupami. 

 

Inovace a pokrok

S více než 30 lety zkušeností v optickém průmyslu sestavil Carson tým inženýrů, jejichž jediným účelem bylo zlepšit produkty na základně zkušenosti zákazníků. Produktová řada společnosti se exponenciálně rozrostla a nyní zahrnuje širší škálu produktů a příslušenství, které odrážejí přání zákazníků. Řadu produktů Carson lze nalézt v různých obchodech a průmyslových odvětvích, včetně obchodů se sportovním zbožím, kancelářských potřeb, hypermarketů, lékáren a železářství.

Moderní prototypová laboratoř společnosti Carson pro výzkum a vývoj se v současnosti nachází v Ronkonkomě na Long Islandu a zahrnuje kompletní dílnu s několika CNC stroji, možnostmi 3D tisku pro různé materiály a laboratoří optické metrologie. Toto zařízení poskytuje inženýrskému a návrhářskému týmu všechny zdroje k převedení nových konceptů do jemně vyladěných produktů připravených na trh pro naši rostoucí zákaznickou základnu.

Výsledkem je, že Carson vybudoval patentové portfolio, které zahrnuje více než sto patentů, od lup až po složité optické testovací postupy. To je důkazem obětavosti, nasazení a vynalézavosti společnosti v oboru optiky.

 

Kvalita

Základem společnosti je závazek k dokonalosti. Jakožto číslo jedna mezi americkými výrobci lup a jeden z předních dodavatelů dalekohledů, nabízí Carson prvotřídní kvalitu za dostupné ceny. To dokládají i ocenění v Outside Magazine, Popular Mechanics, Field & Stream a Wired Magazine.

A to vše je ten důvod, proč jsme se rozhodli v roce 2011 navázat s touto společností spolupráci a výrobky Carson dovážet a nabízet je na českém a slovenském trhu.