Digiphot Kapesní lupa s osvětlením (2x; 4x) PO-240

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Digiphot
729 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Skládací lupa s LED osvětlením je praktický pomocník v každodenním životě. Hlavní čočka má 2x zvětšení, přídavná čočka 4x zvětšení. Elegantní design, ochranné pouzdro.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Skládací lupa Digiphot PO-240 má 2x zvětšení s modulem se zvětšením 4x. Díky velké ploše čočky (74 x 44 mm) oceníte lupu při každodenní práci. Je vhodná jak na čtení malých textů, programů televize, tak na nákupy, jízdní řády, recepty nebo složení potravin. 

Lupa je zasouvací do plastikového pouzdra, čočka je tak dokonale chráněna proti nechtěnému poškrábání a poškození.

Obraz je jasný a nezkreslený. Čočka je podsvětlena 2 LED diodami (napájeno 4 knoflíkovými bateriemi). Baterie jsou součástí balení.

Lupa má elegantní design s chromovým rámečkem. Je velmi lehká a skladná.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lupy
Zvětšení: 2x - 5x
Osvětlení: LED
Zvětšení lupy: 2x/4x
Velikost čočky (mm): 74 x 44
Osvětlení: LED
Baterie: 4 LR1130 (součástí balení)
Rozměry (cm): 11,8 x 6,3

digiphot_logo

Naše mise

Cítíme povinnost nabízet našim zákazníkům nejlepší možnou kvalitu za dostupné ceny. Radíme neutrálně, abychom pro vás dosáhli nejlepšího výsledku. Neustále hledáme inovace, které ještě více usnadňují každodenní život.

 

O nás 
 
Společnost DIGIPHOT eK je středně velká společnost se sídlem ve středu Evropy, která si dala za povinnost přinášet na trh inovativní a vysoce kvalitní produkty za férové ​​ceny. Středem zájmu je zde oblast optiky. Kromě lup pro každodenní použití, koníčky a práci nabízíme také neobvyklé produkty, které jsou zaměřeny na neobvyklé nároky. Například naše levné sportovní monokuláry jsou nenahraditelným doplňkem pro outdoorové sportovní nadšence a milovníky přírody, naše kapesní mikroskopy využijí jak soukromé osoby, tak firmy.
 
V oblasti digitálních lup nabízíme atraktivní výběr vysoce kvalitních přístrojů v různé cenové kategorie. Tímto způsobem zajišťujeme, že digitální lupy jsou dostupné i pro lidi, kteří jsou na tom finančně slabší. 
 
S inovativní řadou 5000 otevíráme nový segment v oblasti školství a vzdělávání - jedná se o obohacení výuky a přednášek formou interaktivního přístupu. Podporu mládeže vnímáme jako společenskou povinnost, což se odráží i v tom, že podporujeme projekty na školách a podobných institucích. Tato filozofie se odráží i v naší práci jako školicí společnosti, kde úzce spolupracujeme s IHK Regensburg.