Digiphot Kapesní lupa s osvětlením (3,5x) EL-35

Neohodnoceno
Značka: Digiphot
499 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Kapesní lupa s LED osvětlením a 3,5x zvětšením je praktický pomocník v každé situaci, hlavně pak v obchodech na čtení drobných textů, cenovek či jízdních řádů.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Kapesní skládací lupa s 3,5x zvětšením má ergonomický design. Protiskluzová úprava pouzdra zajišťuje velice příjemný pocit při používání.

Na spodní straně čočky je umístěno LED osvětlení (baterie jsou součástí dodávky). K jeho aktivaci dochází úplným rozevřením lupy. Můžete se tak rozhodnout, zda světlo použijete či nikoliv.

Čočka se sklápí do ochranného pouzdra, tedy nedojde k poškrábání. Lupu tak můžete nosit neustále u sebe, v kapse, batohu či kabelce.

Skládací lupa EL-35 je vhodná pro každodenní použití, na čtení, hledání v jízdním řádu, nákupních cenách apod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lupy
Hmotnost: 0.064 kg
Zvětšení: 2x - 5x
Osvětlení: LED
Zvětšení lupy: 3,5x
Velikost čočky (mm): 45
Příslušenství: lze pověsit na klíče
Osvětlení: LED
Baterie: 2 CR162 (součástí balení)
Rozměry (cm): 8.60 x 5.50 x 1.30

digiphot_logo

Naše mise

Cítíme povinnost nabízet našim zákazníkům nejlepší možnou kvalitu za dostupné ceny. Radíme neutrálně, abychom pro vás dosáhli nejlepšího výsledku. Neustále hledáme inovace, které ještě více usnadňují každodenní život.

 

O nás 
 
Společnost DIGIPHOT eK je středně velká společnost se sídlem ve středu Evropy, která si dala za povinnost přinášet na trh inovativní a vysoce kvalitní produkty za férové ​​ceny. Středem zájmu je zde oblast optiky. Kromě lup pro každodenní použití, koníčky a práci nabízíme také neobvyklé produkty, které jsou zaměřeny na neobvyklé nároky. Například naše levné sportovní monokuláry jsou nenahraditelným doplňkem pro outdoorové sportovní nadšence a milovníky přírody, naše kapesní mikroskopy využijí jak soukromé osoby, tak firmy.
 
V oblasti digitálních lup nabízíme atraktivní výběr vysoce kvalitních přístrojů v různé cenové kategorie. Tímto způsobem zajišťujeme, že digitální lupy jsou dostupné i pro lidi, kteří jsou na tom finančně slabší. 
 
S inovativní řadou 5000 otevíráme nový segment v oblasti školství a vzdělávání - jedná se o obohacení výuky a přednášek formou interaktivního přístupu. Podporu mládeže vnímáme jako společenskou povinnost, což se odráží i v tom, že podporujeme projekty na školách a podobných institucích. Tato filozofie se odráží i v naší práci jako školicí společnosti, kde úzce spolupracujeme s IHK Regensburg.