Carson LumiPop Kapesní lupa s osvětlením (5x) LP-66

Neohodnoceno
Značka: Carson
559 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Skládací lupa s asférickou čočkou se zvětšením 5x je oblíbený pomocník na cestách i v domácnosti. LED osvětlení a akrylátová čočka zaručují jasný obraz.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Osvětlená kapesní lupa má 5x zvětšení při velikosti čočky 35 x 40 mm. Kompaktní, skladná lupa je vhodná pro široké spektrum využití, po které sáhnete každý den.

Lupa je zasouvací do plastového pouzdra, čočka je tak dokonale chráněna před vnějšími vlivy a poškrábání.

Akrylátová asférická čočka poskytuje čistý a nezkreslený obraz. Integrované LED osvětlení umožňuje práci s lupou ve špatných světelných podmínkách nebo v tmavých prostorách. Zdrojem LED osvětlení jsou 3 AAA baterie, které nejsou součástí balení.

Lupu LP-66 můžete díky skladnosti, nízké váze ale vysokému výkonu nosit opravdu všude. Jistě se Vám bude hodit při nakupování, čtení drobných textů, luštění křížovek nebo hledání v jízdním řádu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lupy
Hmotnost: 0.054 kg
Zvětšení: 2x - 5x
Osvětlení: LED
Zvětšení lupy: 5x
Velikost čočky (mm): 36 x 40
Osvětlení: LED
Baterie: 3 AAA (nejsou součástí balení)
Rozměry: 15.70 x 5.10 x 1.50

Carson LumiPop Kapesní lupa s osvětlením (5x) LP-66

carson logo high res (1)

Historie

Společnost Carson Optical byla založena v roce 1990 Richardem Cameronem, bývalým bankéřem, který zklamán svými ideály z Wall Street, začal dovážet a vyvážet širokou škálu produktů mezi USA a Japonskem. První zkušenost společnosti s optikou přišla v roce 1991, kdy Cameron narazil na unikátní sadu elektronických dalekohledů vyráběných dnes již neexistující společností Copitar Japan. Cameron nazval svou společnost „Copitar USA“ a začal chladně obvolávat nákupčí v národních maloobchodních řetězcích a redaktorům pracujícím pro hlavní mediální vydavatele. Rychle dostal objednávky na zásilkové katalogy, včetně The Sharper Image a Orvis.

Společnost přejmenovaná na Carson Optical začala raketově růst a pronajala si skladovací prostory v Huntingtonu na Long Islandu. S růstem se začal rozšiřovat i sortiment - mimo dalekohledy se firma začala zabývat i mikroskopy a lupami. 

 

Inovace a pokrok

S více než 30 lety zkušeností v optickém průmyslu sestavil Carson tým inženýrů, jejichž jediným účelem bylo zlepšit produkty na základně zkušenosti zákazníků. Produktová řada společnosti se exponenciálně rozrostla a nyní zahrnuje širší škálu produktů a příslušenství, které odrážejí přání zákazníků. Řadu produktů Carson lze nalézt v různých obchodech a průmyslových odvětvích, včetně obchodů se sportovním zbožím, kancelářských potřeb, hypermarketů, lékáren a železářství.

Moderní prototypová laboratoř společnosti Carson pro výzkum a vývoj se v současnosti nachází v Ronkonkomě na Long Islandu a zahrnuje kompletní dílnu s několika CNC stroji, možnostmi 3D tisku pro různé materiály a laboratoří optické metrologie. Toto zařízení poskytuje inženýrskému a návrhářskému týmu všechny zdroje k převedení nových konceptů do jemně vyladěných produktů připravených na trh pro naši rostoucí zákaznickou základnu.

Výsledkem je, že Carson vybudoval patentové portfolio, které zahrnuje více než sto patentů, od lup až po složité optické testovací postupy. To je důkazem obětavosti, nasazení a vynalézavosti společnosti v oboru optiky.

 

Kvalita

Základem společnosti je závazek k dokonalosti. Jakožto číslo jedna mezi americkými výrobci lup a jeden z předních dodavatelů dalekohledů, nabízí Carson prvotřídní kvalitu za dostupné ceny. To dokládají i ocenění v Outside Magazine, Popular Mechanics, Field & Stream a Wired Magazine.

A to vše je ten důvod, proč jsme se rozhodli v roce 2011 navázat s touto společností spolupráci a výrobky Carson dovážet a nabízet je na českém a slovenském trhu.