Carson MiniMight Monokulár 6x18 MM-618

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Carson
1 099 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Kompaktní monokulár s 6x zvětšením lehce strčíte do kapsy při každém výletu do přírody nebo na sportovní akci. Je vhodným pomocníkem také pro zrakově postižené.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Kompaktní monokulár s 6x zvětšením lehce strčíte do kapsy při každém výletu do přírody nebo na sportovní akci. Je vhodným pomocníkem také pro zrakově postižené. 

Velmi kvalitní optika je vybavena ochrannými vrstvami včetně UV ochrany a antireflexu. Tím je zaručen i jasný a ostrý obraz pozorovaného předmětu.

Pogumované tělo je příjemné do ruky, zároveň je odolné proti oděrkám a prachu.

Okulár je vybaven očnicí z měkké gumy, které odstiňuje veškeré odlesky.

Součástí balení je pouzdro, krytka okuláru a karabina, kterou lze monokulár přicvaknout na poutko nebo batoh.

Monokulár je vhodný pro horolezectví, cyklistiku, turistiku, ale i koncerty nebo sportovní akce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dalekohledy
Hmotnost: 0.09 kg
Zvětšení dalekohledu: do 7x
Průměr objektivu (mm): do 25
Zorné pole (m/1000 m): nad 120
Antireflexní vrstvy: MC
Zvětšení: 6x
Průměr objektivu (mm): 18
Antireflexní Vrstvy: MC
Zorné Pole (m/1000m): 141,69
Příslušenství: pouzdro, karabina
Úhel zorného pole: 8,1°
Rozměry (cm): 7.00 x 3.00 x 3.00

Carson MiniMight Monokulár 6x18 MM-618

carson logo high res (1)

Historie

Společnost Carson Optical byla založena v roce 1990 Richardem Cameronem, bývalým bankéřem, který zklamán svými ideály z Wall Street, začal dovážet a vyvážet širokou škálu produktů mezi USA a Japonskem. První zkušenost společnosti s optikou přišla v roce 1991, kdy Cameron narazil na unikátní sadu elektronických dalekohledů vyráběných dnes již neexistující společností Copitar Japan. Cameron nazval svou společnost „Copitar USA“ a začal chladně obvolávat nákupčí v národních maloobchodních řetězcích a redaktorům pracujícím pro hlavní mediální vydavatele. Rychle dostal objednávky na zásilkové katalogy, včetně The Sharper Image a Orvis.

Společnost přejmenovaná na Carson Optical začala raketově růst a pronajala si skladovací prostory v Huntingtonu na Long Islandu. S růstem se začal rozšiřovat i sortiment - mimo dalekohledy se firma začala zabývat i mikroskopy a lupami. 

 

Inovace a pokrok

S více než 30 lety zkušeností v optickém průmyslu sestavil Carson tým inženýrů, jejichž jediným účelem bylo zlepšit produkty na základně zkušenosti zákazníků. Produktová řada společnosti se exponenciálně rozrostla a nyní zahrnuje širší škálu produktů a příslušenství, které odrážejí přání zákazníků. Řadu produktů Carson lze nalézt v různých obchodech a průmyslových odvětvích, včetně obchodů se sportovním zbožím, kancelářských potřeb, hypermarketů, lékáren a železářství.

Moderní prototypová laboratoř společnosti Carson pro výzkum a vývoj se v současnosti nachází v Ronkonkomě na Long Islandu a zahrnuje kompletní dílnu s několika CNC stroji, možnostmi 3D tisku pro různé materiály a laboratoří optické metrologie. Toto zařízení poskytuje inženýrskému a návrhářskému týmu všechny zdroje k převedení nových konceptů do jemně vyladěných produktů připravených na trh pro naši rostoucí zákaznickou základnu.

Výsledkem je, že Carson vybudoval patentové portfolio, které zahrnuje více než sto patentů, od lup až po složité optické testovací postupy. To je důkazem obětavosti, nasazení a vynalézavosti společnosti v oboru optiky.

 

Kvalita

Základem společnosti je závazek k dokonalosti. Jakožto číslo jedna mezi americkými výrobci lup a jeden z předních dodavatelů dalekohledů, nabízí Carson prvotřídní kvalitu za dostupné ceny. To dokládají i ocenění v Outside Magazine, Popular Mechanics, Field & Stream a Wired Magazine.

A to vše je ten důvod, proč jsme se rozhodli v roce 2011 navázat s touto společností spolupráci a výrobky Carson dovážet a nabízet je na českém a slovenském trhu.