Digiphot Digitální vizualizér 5 mpix WiFi WV-5000

Akce
Neohodnoceno
Značka: Digiphot
15 999 Kč –37 % 9 999 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Vizualizér 5 mpix snímá dokumenty a převádí je do digitální podoby. Živý náhled obrazu do A4 je 2592 x 1944 px, režim snímání 10 snímků/s, 12x optický zoom.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Digitální vizualizér WV-5000 vám umožní změnit nudnou přednášku v interaktivní zážitek. Ať už se jedná o školní hodinu nebo prezentaci vlastního projektu, buďte si jisti, že s digitálním wifi vizualizérem bude dopad na posluchače mnohem efektivnější.
 
Kamera má integrovaný 5 mpix plnobarevný CMOS čip s živým náhledem 2592 x 1944 px.  Režim snímání v rozlišení 2592 x 1944 px je 10 snímků/s (přes USB). 5 mpix snímač s 12x optickým zoomem zobrazí jasný a realistický obraz až do velikosti formátu A4.
 
Obraz je osvětlen 10 LED diodami s možností nastavení požadované intenzity jasu.
 
Integrovaný mikrofon v základně podporuje HD video hovory.
 
Vizualizér má zabudovaný 2,4 GHz WiFi router.
 
Přenos dat je řešen bezdrátově/WiFi nebo přes Micro USB.
 
Vestavěná baterie 4500 mAh má výdrž cca 8 hodin nepřetržité práce.
 
Digitální vizualizér WV-5000 je dodávána se softwarem Digiphot Cam, který je komplet v českém jazyce a zdarma. Tento jedinečný program obsahuje všechny nezbytné nástroje pro zpracování obrazu i textových souborů, včetně OCR (optického rozpoznání znaků - z naskenovaného obrázku lze získat text v elektronické podobě). Dalšími nástroji je kreslení/malování, měření (vyžaduje kalibraci) pořizování foto i video záznamů, vytváření screenshotů, posílání obrazu a dat emailem atd.
- přenos obrazu v reálném čase, natáčení, focení, editování
- max rozlišení 2,5K x 2K
-10 snímků/s
- rotace náhledu obrazu pod zvolený úhel
- 18 měřících nástrojů (podpora dynamického a statického měření/psaní poznámek)
- sledování procesu změn (buněčné dělení apod).
- práce na 2 obrazovkách, 4 obrazovky na srovnávací analýzy
- vložení 13 obrázků
- export výsledků měření do Word/Excel/Outlooku
- intuitivní rozhraní i ovládání
 
Software je podporován na počítačích systémem Windows™, na tabletech a smartphonech systémy Android™ i Apple™.
 
Program je vhodný pro všestranné použití, ať je cílem vaší práce profesionální zkoumání, školní výuka se studenty anebo jen bádání ve volném čase pro radost.
 
Interaktivní vizualizér WV-5000 je univerzální zařízení, které najde svoje uplatnění ve školách, firmách i laboratořích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lupy
Hmotnost: 0.883 kg
Rozměry: 45.50 x 8.20 x 4.60

Digiphot Digitální vizualizér 5 mpix WiFi WV-5000

digiphot_logo

Naše mise

Cítíme povinnost nabízet našim zákazníkům nejlepší možnou kvalitu za dostupné ceny. Radíme neutrálně, abychom pro vás dosáhli nejlepšího výsledku. Neustále hledáme inovace, které ještě více usnadňují každodenní život.

 

O nás 
 
Společnost DIGIPHOT eK je středně velká společnost se sídlem ve středu Evropy, která si dala za povinnost přinášet na trh inovativní a vysoce kvalitní produkty za férové ​​ceny. Středem zájmu je zde oblast optiky. Kromě lup pro každodenní použití, koníčky a práci nabízíme také neobvyklé produkty, které jsou zaměřeny na neobvyklé nároky. Například naše levné sportovní monokuláry jsou nenahraditelným doplňkem pro outdoorové sportovní nadšence a milovníky přírody, naše kapesní mikroskopy využijí jak soukromé osoby, tak firmy.
 
V oblasti digitálních lup nabízíme atraktivní výběr vysoce kvalitních přístrojů v různé cenové kategorie. Tímto způsobem zajišťujeme, že digitální lupy jsou dostupné i pro lidi, kteří jsou na tom finančně slabší. 
 
S inovativní řadou 5000 otevíráme nový segment v oblasti školství a vzdělávání - jedná se o obohacení výuky a přednášek formou interaktivního přístupu. Podporu mládeže vnímáme jako společenskou povinnost, což se odráží i v tom, že podporujeme projekty na školách a podobných institucích. Tato filozofie se odráží i v naší práci jako školicí společnosti, kde úzce spolupracujeme s IHK Regensburg.