Digiphot Lupa na krk (2x; 5x; 8x) CM-20

Akce
Neohodnoceno
Značka: Digiphot
–33 %
Digiphot Lupa na krk (2x; 5x; 8x) CM-20
599 Kč –33 % 399 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Závěsná vyšívací lupa se zvětšením 2x a přídavnou čočkou 5x/8x. Velká plocha čočky umožní sledovat obsáhlou pracovní oblast při pletení, háčkování či vyšívání.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Lupa na krk CM-20 je vhodný pomocník při šití, vyšívání, čtení, luštění křížovek, ruční práci, opravách nebo kutilství. 

Hlavní čočka má 2x zvětšení, přídavné čočky pak 5x a 8x zvětšení.

Transparentní barva objímky neruší oči při práci.

Lupa CM-20 má nastavitelný řemínek na krk, tedy si nastavíte lupu přesně do té vzdálenosti od očí, jakou potřebujete. Navíc se vám uvolní obě ruce na jakoukoliv práci.

Lupa je velmi lehká, takže nedochází k zátěži krční páteře.

Průměr hlavní čočky: 100 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Lupy
Hmotnost: 0.121 kg
Zvětšení: 2x - 5x, 5,5x - 10x
Zvětšení lupy: 2x / 5x / 8x
Velikost čočky (mm): 100
Příslušenství: řemínek na krk
Rozměry (cm): 21.00 x 13.80 x 1.40

digiphot_logo

Naše mise

Cítíme povinnost nabízet našim zákazníkům nejlepší možnou kvalitu za dostupné ceny. Radíme neutrálně, abychom pro vás dosáhli nejlepšího výsledku. Neustále hledáme inovace, které ještě více usnadňují každodenní život.

 

O nás 
 
Společnost DIGIPHOT eK je středně velká společnost se sídlem ve středu Evropy, která si dala za povinnost přinášet na trh inovativní a vysoce kvalitní produkty za férové ​​ceny. Středem zájmu je zde oblast optiky. Kromě lup pro každodenní použití, koníčky a práci nabízíme také neobvyklé produkty, které jsou zaměřeny na neobvyklé nároky. Například naše levné sportovní monokuláry jsou nenahraditelným doplňkem pro outdoorové sportovní nadšence a milovníky přírody, naše kapesní mikroskopy využijí jak soukromé osoby, tak firmy.
 
V oblasti digitálních lup nabízíme atraktivní výběr vysoce kvalitních přístrojů v různé cenové kategorie. Tímto způsobem zajišťujeme, že digitální lupy jsou dostupné i pro lidi, kteří jsou na tom finančně slabší. 
 
S inovativní řadou 5000 otevíráme nový segment v oblasti školství a vzdělávání - jedná se o obohacení výuky a přednášek formou interaktivního přístupu. Podporu mládeže vnímáme jako společenskou povinnost, což se odráží i v tom, že podporujeme projekty na školách a podobných institucích. Tato filozofie se odráží i v naší práci jako školicí společnosti, kde úzce spolupracujeme s IHK Regensburg.