Carson MagniLook Lupa na krk s osvětlením (2,5x; 4,5x) LK-30

Neohodnoceno
Značka: Carson
439 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Osvětelná lupa se zavěšením na krk pomůže při čtení drobných textů, cenovek nebo návodů. LED osvětlení zajišťuje jasný obraz, zvětšení 2,5x a 4,5x.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Osvětlená lupa LK-30 je ideální společník na každý den. Vzhledem ke své nízké váze ji můžete mít pověšenou na krku celý den, aniž by vám jakkoliv překážela. Naopak, už nikdy vás nezaskočí malé nebo nečitelné texty, případně zapeklité navlékání nitě do jehly. 

Lupa má akrylátovou čočku s 2,5x a 4,5x zvětšením.

V lupě je zabudované ultra jasné dvojité LED osvětlení.

Lupu lze pověsit na krk (řemínek je součástí balení) anebo ji použít jako klasickou lupu do ruky (stačí řemínek vycvaknout).

Lupa LK-30 je vhodná pro každodenní použití, pro ruční práce, hobby, vyšívání apod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lupy
Hmotnost: 0.062 kg
Zvětšení: 2x - 5x
Osvětlení: LED
Zvětšení lupy: 2,5x / 4,5x
Velikost čočky (mm): 70
Příslušenství: šňůrka na krk
Osvětlení: LED
Baterie: 3 SR41 (součástí balení)
Rozměry (cm): 12.00 x 8.00 x 1.40

Carson MagniLook Lupa na krk s osvětlením (2,5x; 4,5x) LK-30

carson logo high res (1)

Historie

Společnost Carson Optical byla založena v roce 1990 Richardem Cameronem, bývalým bankéřem, který zklamán svými ideály z Wall Street, začal dovážet a vyvážet širokou škálu produktů mezi USA a Japonskem. První zkušenost společnosti s optikou přišla v roce 1991, kdy Cameron narazil na unikátní sadu elektronických dalekohledů vyráběných dnes již neexistující společností Copitar Japan. Cameron nazval svou společnost „Copitar USA“ a začal chladně obvolávat nákupčí v národních maloobchodních řetězcích a redaktorům pracujícím pro hlavní mediální vydavatele. Rychle dostal objednávky na zásilkové katalogy, včetně The Sharper Image a Orvis.

Společnost přejmenovaná na Carson Optical začala raketově růst a pronajala si skladovací prostory v Huntingtonu na Long Islandu. S růstem se začal rozšiřovat i sortiment - mimo dalekohledy se firma začala zabývat i mikroskopy a lupami. 

 

Inovace a pokrok

S více než 30 lety zkušeností v optickém průmyslu sestavil Carson tým inženýrů, jejichž jediným účelem bylo zlepšit produkty na základně zkušenosti zákazníků. Produktová řada společnosti se exponenciálně rozrostla a nyní zahrnuje širší škálu produktů a příslušenství, které odrážejí přání zákazníků. Řadu produktů Carson lze nalézt v různých obchodech a průmyslových odvětvích, včetně obchodů se sportovním zbožím, kancelářských potřeb, hypermarketů, lékáren a železářství.

Moderní prototypová laboratoř společnosti Carson pro výzkum a vývoj se v současnosti nachází v Ronkonkomě na Long Islandu a zahrnuje kompletní dílnu s několika CNC stroji, možnostmi 3D tisku pro různé materiály a laboratoří optické metrologie. Toto zařízení poskytuje inženýrskému a návrhářskému týmu všechny zdroje k převedení nových konceptů do jemně vyladěných produktů připravených na trh pro naši rostoucí zákaznickou základnu.

Výsledkem je, že Carson vybudoval patentové portfolio, které zahrnuje více než sto patentů, od lup až po složité optické testovací postupy. To je důkazem obětavosti, nasazení a vynalézavosti společnosti v oboru optiky.

 

Kvalita

Základem společnosti je závazek k dokonalosti. Jakožto číslo jedna mezi americkými výrobci lup a jeden z předních dodavatelů dalekohledů, nabízí Carson prvotřídní kvalitu za dostupné ceny. To dokládají i ocenění v Outside Magazine, Popular Mechanics, Field & Stream a Wired Magazine.

A to vše je ten důvod, proč jsme se rozhodli v roce 2011 navázat s touto společností spolupráci a výrobky Carson dovážet a nabízet je na českém a slovenském trhu.