Digiphot Náhlavní lupa s LED osvětlením (1,2x; 1,8x; 2,5x; 3,5x) HM-1235

Neohodnoceno
Značka: Digiphot
1 749 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Profesionální náhlavní lupa s výměnnými 4 čočkami a LED osvětlením pro každodenní použití v domácnosti, pro klenotníky, šperkaře, hodináře nebo opraváře.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Binokulární náhlavní lupa HM-1235 je výborným pomocníkem při jemné práci v modelářství, elektrotechnice. K práci ji využijí elektroopraváři, kutilové, klenotníci, šperkaři, hodináři, ale i švadlenky. Zkrátka všichni, co potřebují mít k dané činnosti obě ruce volné.

Na spodní straně kšiltu jsou umístěny dvě čelisti, co kterých lze upevnit 4 rozdílné čočky s 1,5x / 2x / 2,5x / 3x zvětšením a kombinovat tak různá zvětšení. Čočky lze nastavit do libovolné pozice tak daleko od očí, jak je potřeba. Díky tomu je lupa vhodná i pro nosiče brýlí.

Optimální pozici pro práci lze nastavit i dvěma postranními klouby.

Kšilt se na hlavu připevňuje pásovou čelenkou, kterou lze jednoduše rozšířit/zúžit.

Na kšiltu je LED osvětlení se 3 super jasnými diodami, které lze kloubem natáčet a naklánět do polohy, aby přesně osvětlovalo požadovanou pracovní plochu. Baterku lze díky kloubovému uchycení nastavit přesně do místa, které potřebujete osvítit. Modul je napájen 3 AAA bateriemi, které nejsou součástí balení.

Výměnné čočky jsou baleny v ochranné plastové krabičce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lupy
Zvětšení: do 2x, 2x - 5x
Osvětlení: LED
Zvětšení lupy: 1,2x; 1,8x; 2,5x; 3,5x
Velikost čočky (mm): 102
Osvětlení: LED
Baterie: 3x AAA (nejsou součástí balení)

digiphot_logo

Naše mise

Cítíme povinnost nabízet našim zákazníkům nejlepší možnou kvalitu za dostupné ceny. Radíme neutrálně, abychom pro vás dosáhli nejlepšího výsledku. Neustále hledáme inovace, které ještě více usnadňují každodenní život.

 

O nás 
 
Společnost DIGIPHOT eK je středně velká společnost se sídlem ve středu Evropy, která si dala za povinnost přinášet na trh inovativní a vysoce kvalitní produkty za férové ​​ceny. Středem zájmu je zde oblast optiky. Kromě lup pro každodenní použití, koníčky a práci nabízíme také neobvyklé produkty, které jsou zaměřeny na neobvyklé nároky. Například naše levné sportovní monokuláry jsou nenahraditelným doplňkem pro outdoorové sportovní nadšence a milovníky přírody, naše kapesní mikroskopy využijí jak soukromé osoby, tak firmy.
 
V oblasti digitálních lup nabízíme atraktivní výběr vysoce kvalitních přístrojů v různé cenové kategorie. Tímto způsobem zajišťujeme, že digitální lupy jsou dostupné i pro lidi, kteří jsou na tom finančně slabší. 
 
S inovativní řadou 5000 otevíráme nový segment v oblasti školství a vzdělávání - jedná se o obohacení výuky a přednášek formou interaktivního přístupu. Podporu mládeže vnímáme jako společenskou povinnost, což se odráží i v tom, že podporujeme projekty na školách a podobných institucích. Tato filozofie se odráží i v naší práci jako školicí společnosti, kde úzce spolupracujeme s IHK Regensburg.