Digiphot Okulárová kamera 5 mpix WiFi WS-5000

Akce
Neohodnoceno
Značka: Digiphot
ZDARMA –28 %
Digiphot Okulárová kamera 5 mpix WiFi WS-5000
11 199 Kč –28 % 7 999 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Okulárová kamera 5 Mpix na dalekohled, mikroskop, teleskop. Přenos dat a sledování obrazu pomocí WiFi na počítač, tablet, telefon. Živý náhled 2592 x 1944 px.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Okulárová kamera WS-5000 nabízí rozlišení 5 mpix a WiFi přenos dat na všechny typy elektronických zařízení (počítač, tablet, telefon...). Nasazením kamery na okulár dalekohledu, teleskopu nebo mikroskopu ihned digitalizujete obraz a pomocí WiFi přenosu můžete vše v reálném čase sledovat na tabletu, monitoru nebo projektoru. Samozřejmostí je možnost pozorování fotit nebo nahrávat.
 
Kamera má integrovaný 5 mpix plnobarevný CMOS čip s živým náhledem 2592 x 1944 px. Režim snímání je 10 snímků/s (přes USB).
 
Přenos dat je řešen bezdrátově/WiFi nebo přes Micro USB. Na kameře je dále USB 2.0 port, který slouží k nabíjení, přes který lze nabíjet i mobilní telefon.
 
Součástí okulárové kamery WS-5000 je sada 7 adaptérů / objímek o průměrech 20-46 mm (detailní specifikaci najdete zde). Nemusíte se tedy bát, že by kamera nešla nasadit na váš mikroskop nebo dalekohled.
 
Na kameru lze nasadit držák pro mobilní telefon do rozměru 5,5", který je uchycen gumovými čelistmi. Díky kulové hlavě můžete telefon nastavit do požadované polohy a sledovat tak z jakéhokoliv úhlu (rotace 360°).
 
Vestavěná baterie 5000 mAh má výdrž cca 8 hodin nepřetržité práce.
 
Okulárová kamera WS-5000 je dodávána se softwarem Digiphot Cam, který je komplet v českém jazyce a zdarma. Tento jedinečný program obsahuje všechny nezbytné nástroje pro zpracování obrazu i textových souborů, včetně OCR (optického rozpoznání znaků - z naskenovaného obrázku lze získat text v elektronické podobě). Dalšími nástroji je kreslení/malování, měření (vyžaduje kalibraci) pořizování foto i video záznamů, vytváření screenshotů, posílání obrazu a dat emailem atd.
- přenos obrazu v reálném čase, natáčení, focení, editování
- max rozlišení 2,5K x 2K
-10 snímků/s
- rotace náhledu obrazu pod zvolený úhel
- 18 měřících nástrojů (podpora dynamického a statického měření/psaní poznámek)
- sledování procesu změn (buněčné dělení apod).
- práce na 2 obrazovkách, 4 obrazovky na srovnávací analýzy
- vložení 13 obrázků
- export výsledků měření do Word/Excel/Outlooku
- intuitivní rozhraní i ovládání
 
Program je vhodný pro všestranné použití, ať je cílem vaší práce profesionální zkoumání, školní výuka se studenty anebo jen bádání ve volném čase pro radost.
 
Software je podporován na počítačích systémem Windows™, na tabletech a smartphonech systémy Android™ i Apple™.
 
Technická specifikace okulárové kamery WS-5000.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dalekohledy
Hmotnost: 0.3 kg
Čip mikroskopu: nad 5 Mpx
Čip: 5 Mpx
Rozměry (cm): 8.50 x 10.50 x 8.60

Digiphot Okulárová kamera 5 mpix WiFi WS-5000

digiphot_logo

Naše mise

Cítíme povinnost nabízet našim zákazníkům nejlepší možnou kvalitu za dostupné ceny. Radíme neutrálně, abychom pro vás dosáhli nejlepšího výsledku. Neustále hledáme inovace, které ještě více usnadňují každodenní život.

 

O nás 
 
Společnost DIGIPHOT eK je středně velká společnost se sídlem ve středu Evropy, která si dala za povinnost přinášet na trh inovativní a vysoce kvalitní produkty za férové ​​ceny. Středem zájmu je zde oblast optiky. Kromě lup pro každodenní použití, koníčky a práci nabízíme také neobvyklé produkty, které jsou zaměřeny na neobvyklé nároky. Například naše levné sportovní monokuláry jsou nenahraditelným doplňkem pro outdoorové sportovní nadšence a milovníky přírody, naše kapesní mikroskopy využijí jak soukromé osoby, tak firmy.
 
V oblasti digitálních lup nabízíme atraktivní výběr vysoce kvalitních přístrojů v různé cenové kategorie. Tímto způsobem zajišťujeme, že digitální lupy jsou dostupné i pro lidi, kteří jsou na tom finančně slabší. 
 
S inovativní řadou 5000 otevíráme nový segment v oblasti školství a vzdělávání - jedná se o obohacení výuky a přednášek formou interaktivního přístupu. Podporu mládeže vnímáme jako společenskou povinnost, což se odráží i v tom, že podporujeme projekty na školách a podobných institucích. Tato filozofie se odráží i v naší práci jako školicí společnosti, kde úzce spolupracujeme s IHK Regensburg.