Digiphot Outdoor dalekohled 10x42ED OU-1042ED

Akce
Neohodnoceno
Značka: Digiphot
ZDARMA –24 %
OU 1042ED
13 250 Kč –24 % 9 999 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Dalekohled 10x42mm s ED optikou, výbornou světelností a širokým zorným polem je skvělý pro pozorování ptáků a života zvířat v pohybu, s barevně vyváženým obrazem s vysokým kontrastem. 

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Dalekohled Outdoor má 10x zvětšení při průměru objektivu 42mm. ED optická skla s velice nízkým rozptylem světla, minimalizací chromatické aberace (barevných vad) zaručují jasný, ostrý a barevně vyvážený obraz s vysokým kontrastem.

Jednoduše řečeno - pokud se podíváte jiným dalekohledem na rozhraní tmavého a světlého (tedy kde je velký kontrast), uvidíte šedý nebo namodralý stín (díky lomu světelného paprsku v čočce). S dalekohledy s ED sklem však uvidíte jasně a zřetelně pozorovaný objekt bez jakéhokoliv stínu. Dalekohled Outdoor 10x42ED je proto vhodný na pozorování ptáků v letu nebo pohybu zvěře.

Velmi kvalitní optika z BAK-4 hranolu a čoček je pokryta vícenásobnými ochrannými vrstvami včetně UV ochrany, které zároveň odpuzují mastnotu od otisků prstů a chrání optiku před šmouhami. Vnitřní prostory dalekohledu sem vyplněny dusíkem, dalekohled je tak voděodolný a nemlží se.

Ostření dalekohledu se zajišťuje centrálním ostřícím šroubem a dioptrickým okulárem (dioptrická korekce). Dalekohled zaostřuje už na vzdálenost 1,3m.

Dalekohled Outdoor 10x42ED je osazen šroubovacími gumovými očnicemi pro odstínění nadměrného světla. Pro osoby nosící brýle zasunutí očnic umožní dostat oči blíže k čočkám dalekohledu a tím získat lepší zorné pole.

Tělo dalekohledu je opatřeno pogumovaným povrchem, který absorbuje veškeré nárazy a otřesy a zároveň je komfortní při používání.

Dalekohled 10x42ED lze upevnit na stativ, což je vhodné při delším časovém pozorování.

Součástí balení je skořepinové ochranné pouzdro. Dalekohled má kompaktní rozměry 152 x 109 x 60mm a váží pouhých 744 g, můžete jej tedy vzít kamkoliv s sebou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dalekohledy
Hmotnost: 0.744 kg
Zvětšení dalekohledu: 10x
Průměr objektivu (mm): 25 - 42
Zorné pole (m/1000 m): 100 - 120
Antireflexní vrstvy: FMC
Optické sklo: BAK-4
Zvětšení: 10x
Průměr objektivu (mm): 42
Optické Sklo: BAK-4
Zorné Pole (m/1000m): 114
Antireflexní Vrstvy: FMC
Příslušenství: tvrdé ochranné pouzdro, gumová očnice, klip na smartphone
Rozměry (cm): 15.2 x 10.9 x 6

digiphot_logo

Naše mise

Cítíme povinnost nabízet našim zákazníkům nejlepší možnou kvalitu za dostupné ceny. Radíme neutrálně, abychom pro vás dosáhli nejlepšího výsledku. Neustále hledáme inovace, které ještě více usnadňují každodenní život.

 

O nás 
 
Společnost DIGIPHOT eK je středně velká společnost se sídlem ve středu Evropy, která si dala za povinnost přinášet na trh inovativní a vysoce kvalitní produkty za férové ​​ceny. Středem zájmu je zde oblast optiky. Kromě lup pro každodenní použití, koníčky a práci nabízíme také neobvyklé produkty, které jsou zaměřeny na neobvyklé nároky. Například naše levné sportovní monokuláry jsou nenahraditelným doplňkem pro outdoorové sportovní nadšence a milovníky přírody, naše kapesní mikroskopy využijí jak soukromé osoby, tak firmy.
 
V oblasti digitálních lup nabízíme atraktivní výběr vysoce kvalitních přístrojů v různé cenové kategorie. Tímto způsobem zajišťujeme, že digitální lupy jsou dostupné i pro lidi, kteří jsou na tom finančně slabší. 
 
S inovativní řadou 5000 otevíráme nový segment v oblasti školství a vzdělávání - jedná se o obohacení výuky a přednášek formou interaktivního přístupu. Podporu mládeže vnímáme jako společenskou povinnost, což se odráží i v tom, že podporujeme projekty na školách a podobných institucích. Tato filozofie se odráží i v naší práci jako školicí společnosti, kde úzce spolupracujeme s IHK Regensburg.