Digitální mikroskop 75x-300x Carson MM-840 s LED podsvícením

Neohodnoceno
Značka: Carson
2 999 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Digitální mikroskop s 75x - 300x přiblížením nabízí zkoumání těch nejmenších detailů. Stačí jednoduše USB kabelem propojit s PC a můžete pořizovat fotografie a natáčet videa. Podsvíceno LED, vhodné pro ZŠ a SŠ.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Digitální mikroskop CARSON MM-840 eFlex je perfektní nástroj pro zobrazovaní těch nejmenších detailů přímo na monitoru vašeho počítače. Je vhodný pro studenty základních a středních škol nebo do přírodovědných kroužků. 

Přiblížení 75x - 300x  (na 21" monitoru) vám nabízí možnosti pozorovat sebemenší detaily objektu (struktury, plísně, houby, mikroorganismy atd). Mikroskop je podsvícený 4 výkonnými LED diodami, tedy zobrazený obraz je čistý a jasný. Intenzitu LED podsvícení lze nastavit.

Zaostřování probíhá otáčením ostřícího kroužku, dokud není obraz jasný. Čím blíže je mikroskop pozorovanému objektu, tím vyšší je zvětšení.

Integrovaná kamera vám nabízí pořídit fotografie (1600x1200px) nebo videa (640x480px) anebo pozorovat detaily přímo na obrazovce vašeho počítače. Stačí jen propojit mikroskop a PC USB kabelem a zmáčknout knoflík s kamerou.

Díky ohebnému husímu krku můžete nastavit mikroskop do požadované polohy a pozorovat tak i objekty s nerovným povrchem.

Součástí balení je digitální mikroskop, stojánek a pozorovací podložka.

Digitální mikroskop MM-840 je kompatibilní sWindows 11/10/8/8.1/7/Vista/XP SP2+ a všechny typy Mac OS. A. Podmínkou použití je USB 2.0 nebo 3.0 port. Baterie nejsou potřeba. Mikroskop nespolupracuje s tablety.

Stáhnout Software a Instalačního průvodce (ang.)

Doplňkové parametry

Kategorie: Mikroskopy
Hmotnost: 0.08 kg
Zvětšení mikroskopu: 60x - 120x, nad 120x
Čip mikroskopu: CMOS
Rozsah zvětšení: 75x - 300x
Osvětlení: LED
Integrovaná kamera: ano
Čip: CMOS
Příslušenství: Pozorovací podložka, instalační CD, USB kabel
Rozměry (cm): 21.08 x 13.97 x 18.29

Digitální mikroskop 75x-300x Carson MM-840 s LED podsvícením

carson logo high res (1)

Historie

Společnost Carson Optical byla založena v roce 1990 Richardem Cameronem, bývalým bankéřem, který zklamán svými ideály z Wall Street, začal dovážet a vyvážet širokou škálu produktů mezi USA a Japonskem. První zkušenost společnosti s optikou přišla v roce 1991, kdy Cameron narazil na unikátní sadu elektronických dalekohledů vyráběných dnes již neexistující společností Copitar Japan. Cameron nazval svou společnost „Copitar USA“ a začal chladně obvolávat nákupčí v národních maloobchodních řetězcích a redaktorům pracujícím pro hlavní mediální vydavatele. Rychle dostal objednávky na zásilkové katalogy, včetně The Sharper Image a Orvis.

Společnost přejmenovaná na Carson Optical začala raketově růst a pronajala si skladovací prostory v Huntingtonu na Long Islandu. S růstem se začal rozšiřovat i sortiment - mimo dalekohledy se firma začala zabývat i mikroskopy a lupami. 

 

Inovace a pokrok

S více než 30 lety zkušeností v optickém průmyslu sestavil Carson tým inženýrů, jejichž jediným účelem bylo zlepšit produkty na základně zkušenosti zákazníků. Produktová řada společnosti se exponenciálně rozrostla a nyní zahrnuje širší škálu produktů a příslušenství, které odrážejí přání zákazníků. Řadu produktů Carson lze nalézt v různých obchodech a průmyslových odvětvích, včetně obchodů se sportovním zbožím, kancelářských potřeb, hypermarketů, lékáren a železářství.

Moderní prototypová laboratoř společnosti Carson pro výzkum a vývoj se v současnosti nachází v Ronkonkomě na Long Islandu a zahrnuje kompletní dílnu s několika CNC stroji, možnostmi 3D tisku pro různé materiály a laboratoří optické metrologie. Toto zařízení poskytuje inženýrskému a návrhářskému týmu všechny zdroje k převedení nových konceptů do jemně vyladěných produktů připravených na trh pro naši rostoucí zákaznickou základnu.

Výsledkem je, že Carson vybudoval patentové portfolio, které zahrnuje více než sto patentů, od lup až po složité optické testovací postupy. To je důkazem obětavosti, nasazení a vynalézavosti společnosti v oboru optiky.

 

Kvalita

Základem společnosti je závazek k dokonalosti. Jakožto číslo jedna mezi americkými výrobci lup a jeden z předních dodavatelů dalekohledů, nabízí Carson prvotřídní kvalitu za dostupné ceny. To dokládají i ocenění v Outside Magazine, Popular Mechanics, Field & Stream a Wired Magazine.

A to vše je ten důvod, proč jsme se rozhodli v roce 2011 navázat s touto společností spolupráci a výrobky Carson dovážet a nabízet je na českém a slovenském trhu.