Digiphot Digitální lupa s tabletem (6-60x) DM-70, připojení na TV a PC

Neohodnoceno
Značka: Digiphot
23 590 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Digitální lupa s tabletem s možností napojením na TV. Text zvětšíte až 60x na tabletu nebo až 120x na TV. Možnost nastavení jasu, kontrastu a 12 módů čtení.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Digitální lupa DM-70 je profesionální přenosné zařízení pro slabozraké. Sestává se ze čtecího zařízení (myši) a 7" tabletu (uhlopříčka 17,5 cm) s vysokým jasem a kontrastem, který je uzpůsoben potřebám lidem s oční vadou. Obraz je podsvětlen LED diodami, lze na něm nastavit požadovaný režim prohlížení,nastavení jasu/kontrastu atd.
 
Lupu můžete používat dvojím způsobem. Číst text na přiloženém tabletu anebo lupu připojit přímo do televize.
 
Na tabletu má lupa 6x-60x zvětšení a až 120x na TV - záleží na rozlišení TV obrazovky.
 
Lupa nabízí 12 různých režimů čtení.
- plnobarevný režim, černá na bílé, bílá na černé, černá na žluté, bílá na modré, modrá na bílé, bílá na červené, červená na žluté, žlutá na červené, bílá na zelené, fialová na žluté, bílá na žluté
 
Lupa DM-70 je navržena tak, aby bylo její ovládání co nejvíce intuitivní a jednoduché. Na čtecím zařízení (myši) jsou umístěna 3 tlačítka funkcí s reliéfem pro slabozraké a kontrastně barevně odlišená. Jejich ovládání je naprosto intuitivní.
červené - zapnout/vypnout
zelené + - zvětšení, přiblížení
žluté tlačítko - volba čtecího režimu (v nabídce je 12 barevných čtecích módů)
 
Výchozí zvětšení lupy je nastaveno na 6x - další nastavená zvětšení jsou 8x-12x-15x-30x-60x. Při každém stisku žlutého tlačítka je změna doprovozena zvukovým signálem, aktuální zvětšení se zobrazí i na displeji (tabletu).
 
Lupa je s tabletem propojena kabelem USB-jack (součástí dodávky).
 
Výdrž baterie je 4-5 h kontinuální práce.
 
Balení obsahuje: tablet s 17,5 cm úhlopříčkou, ochranné kožené pouzdro na tablet, čtecí lupu (myš), AC adaptér, video kabel, Video / USB kabel (pro připojení přes USB k monitoru PC nebo TV), USB kabel (pro připojení přes USB jako AC adaptéru)
 
Lupa je určena zejména pro slabozraké na čtení drobných textů, účtů a složenek, formulářů a smluv a v neposlední řadě pro zpříjemnění chvil volna nad knihou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lupy
Zvětšení: 5,5x - 10x, nad 10x
Osvětlení: LED
Zvětšení lupy: 6x-60x na tabletu, až 120x na monitoru/TV
Příslušenství: 7" tablet, ochranné koženkové pouzdro, AC adaptér, Video kabel (na propojení s TV, AV vstup), USB kabel na propojení s počítačem (monitorem), čistící hadřík
Osvětlení: LED
Baterie: akumulátor, síťový adaptér
Rozměry: 0.00 x 0.00 x 0.00

Digiphot Digitální lupa s tabletem (6-60x) DM-70, připojení na TV a PC

digiphot_logo

Naše mise

Cítíme povinnost nabízet našim zákazníkům nejlepší možnou kvalitu za dostupné ceny. Radíme neutrálně, abychom pro vás dosáhli nejlepšího výsledku. Neustále hledáme inovace, které ještě více usnadňují každodenní život.

 

O nás 
 
Společnost DIGIPHOT eK je středně velká společnost se sídlem ve středu Evropy, která si dala za povinnost přinášet na trh inovativní a vysoce kvalitní produkty za férové ​​ceny. Středem zájmu je zde oblast optiky. Kromě lup pro každodenní použití, koníčky a práci nabízíme také neobvyklé produkty, které jsou zaměřeny na neobvyklé nároky. Například naše levné sportovní monokuláry jsou nenahraditelným doplňkem pro outdoorové sportovní nadšence a milovníky přírody, naše kapesní mikroskopy využijí jak soukromé osoby, tak firmy.
 
V oblasti digitálních lup nabízíme atraktivní výběr vysoce kvalitních přístrojů v různé cenové kategorie. Tímto způsobem zajišťujeme, že digitální lupy jsou dostupné i pro lidi, kteří jsou na tom finančně slabší. 
 
S inovativní řadou 5000 otevíráme nový segment v oblasti školství a vzdělávání - jedná se o obohacení výuky a přednášek formou interaktivního přístupu. Podporu mládeže vnímáme jako společenskou povinnost, což se odráží i v tom, že podporujeme projekty na školách a podobných institucích. Tato filozofie se odráží i v naší práci jako školicí společnosti, kde úzce spolupracujeme s IHK Regensburg.