Digiphot Lupa na čtení s LED osvětlením (3,5x; 10x) HL-3518L

Neohodnoceno
Značka: Digiphot
719 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Lupa s osvětlením je určena na čtení malých textů. Dokonalé osvětlení (18 LED diod) zajistí dostatek světla i pro slabozraké. Velký průměr čočky (108 mm) a zvětšení 3,5x a 10x.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Osvětlená lupa je vhodná na čtení malých textů, čtení knih, čtení časopisů nebo i pro kutily. Používání této lupy je velice komfortní díky ergonomickému držadlu.

Osvětlená lupa je osazena čočkou s 3,5x zvětšením a přídavným modulem s 10x zvětšením.

Lupa je osvětlená 18 jasnými LED - 12 LED studené bílé světlo, 6 LED teplé světlo nebo všech 18 LED jako kombinované světlo. Můžete si tak vybrat nejen intenzitu osvětlení, ale i barvu světla, která vám bude příjemnější.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lupy
Zvětšení: 2x - 5x, nad 10x
Osvětlení: LED
Zvětšení lupy: 3,5x / 10x
Velikost čočky (mm): 90
Osvětlení: LED
Baterie: 3 AAA (nejsou součástí balení)

digiphot_logo

Naše mise

Cítíme povinnost nabízet našim zákazníkům nejlepší možnou kvalitu za dostupné ceny. Radíme neutrálně, abychom pro vás dosáhli nejlepšího výsledku. Neustále hledáme inovace, které ještě více usnadňují každodenní život.

 

O nás 
 
Společnost DIGIPHOT eK je středně velká společnost se sídlem ve středu Evropy, která si dala za povinnost přinášet na trh inovativní a vysoce kvalitní produkty za férové ​​ceny. Středem zájmu je zde oblast optiky. Kromě lup pro každodenní použití, koníčky a práci nabízíme také neobvyklé produkty, které jsou zaměřeny na neobvyklé nároky. Například naše levné sportovní monokuláry jsou nenahraditelným doplňkem pro outdoorové sportovní nadšence a milovníky přírody, naše kapesní mikroskopy využijí jak soukromé osoby, tak firmy.
 
V oblasti digitálních lup nabízíme atraktivní výběr vysoce kvalitních přístrojů v různé cenové kategorie. Tímto způsobem zajišťujeme, že digitální lupy jsou dostupné i pro lidi, kteří jsou na tom finančně slabší. 
 
S inovativní řadou 5000 otevíráme nový segment v oblasti školství a vzdělávání - jedná se o obohacení výuky a přednášek formou interaktivního přístupu. Podporu mládeže vnímáme jako společenskou povinnost, což se odráží i v tom, že podporujeme projekty na školách a podobných institucích. Tato filozofie se odráží i v naší práci jako školicí společnosti, kde úzce spolupracujeme s IHK Regensburg.