Digiphot Lupa na čtení s osvětlením (2x; 4x) HL-20

Neohodnoceno
Značka: Digiphot
599 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Osvětlená lupa na čtení s bikonvexní čočkou se zvětšením 2x a přídavnou 4x, průměr 90mm. Jasný a nezkreslený obraz, LED osvětlení, baterie součástí balení.

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Široký sortiment
Široký sortiment
zboží pro všechny
Výhodné poštovné
Výhodné poštovné
možnost dopravy zdarma
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
nabízených produktů

Detailní popis produktu

Lupa na čtení s bikonvexní akrylátovou čočkou nabízí 2x zvětšení s přídavnou čočkou 4x pro zvětšení malých detailů.

Zobrazený text je jasný a ostrý, není směrem k okraji deformovaný.

Na spodním okraji držadla je integrováno LED osvětlení, díky kterým můžete lupu používat i ve tmě. Baterie jsou součástí balení. 

Lupa se vyrábí ve 3 různých velikostech. Každá nabízí jiné zvětšení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lupy
Hmotnost: 0.079 kg
Zvětšení: do 2x, 2x - 5x
Osvětlení: LED
Zvětšení lupy: 2x / 4x
Velikost čočky (mm): 90
Osvětlení: LED
Baterie: knoflíková baterie (součástí balení)
Rozměry (cm): 20.00 x 9.50 x 1.40

digiphot_logo

Naše mise

Cítíme povinnost nabízet našim zákazníkům nejlepší možnou kvalitu za dostupné ceny. Radíme neutrálně, abychom pro vás dosáhli nejlepšího výsledku. Neustále hledáme inovace, které ještě více usnadňují každodenní život.

 

O nás 
 
Společnost DIGIPHOT eK je středně velká společnost se sídlem ve středu Evropy, která si dala za povinnost přinášet na trh inovativní a vysoce kvalitní produkty za férové ​​ceny. Středem zájmu je zde oblast optiky. Kromě lup pro každodenní použití, koníčky a práci nabízíme také neobvyklé produkty, které jsou zaměřeny na neobvyklé nároky. Například naše levné sportovní monokuláry jsou nenahraditelným doplňkem pro outdoorové sportovní nadšence a milovníky přírody, naše kapesní mikroskopy využijí jak soukromé osoby, tak firmy.
 
V oblasti digitálních lup nabízíme atraktivní výběr vysoce kvalitních přístrojů v různé cenové kategorie. Tímto způsobem zajišťujeme, že digitální lupy jsou dostupné i pro lidi, kteří jsou na tom finančně slabší. 
 
S inovativní řadou 5000 otevíráme nový segment v oblasti školství a vzdělávání - jedná se o obohacení výuky a přednášek formou interaktivního přístupu. Podporu mládeže vnímáme jako společenskou povinnost, což se odráží i v tom, že podporujeme projekty na školách a podobných institucích. Tato filozofie se odráží i v naší práci jako školicí společnosti, kde úzce spolupracujeme s IHK Regensburg.